Четиристайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 6

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

Комфортни апартаменти в Stax Towers - две елегантни кули в сърцето на JVC

кв. Jumeirah Village Circle / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Август, 2028 г.

Цени на имотите: 183 908 - 969 762

Цени на м²: 3 234 - 4 905 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Нов жилищен комплекс с голям вътрешен двор до паркове и удобства

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 163 284 - 310 899

Цени на м²: 1 950 - 2 450 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Изключителен многостаен апартамент до хотел "Хемус" и метро "Европейски съюз"

кв. Лозенец / гр. София / София / България карта

Площ: 275 м2

Цена: 1 100 000 € /// 4 000 €/м2

Елегантни, просторни апартаменти във FashionTV Acacia, Al Marjan Island

кв. Al Marjan Island / гр. Ras Al Khaimah / Емирство Ras Al Khaimah / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Юни, 2028 г.

Цени на имотите: 458 486 - 3 803 269

Цени на м²: 5 166 - 8 336 €/м2

Апартаменти в Eltiera Views - изключителен комплекс в Jumeirah Lakes Towers

гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2029 г.

Цени на имотите: 497 576 - 1 019 792

Цени на м²: 6 362 - 6 960 €/м2

Дизайнерски обзаведени апартаменти в Gianfranco Ferrе Residences, Al Marjan Island

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Март, 2028 г.

Цени на имотите: 377 898 - 3 628 101

Цени на м²: 6 114 - 9 584 €/м2

Просторни апартаменти с морска гледка в Avida Residences, Dubai Islands

кв. Dubai Islands / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 497 382 - 2 023 031

Цени на м²: 4 932 - 8 846 €/м2

Просторни апартаменти в модерната The Symphony by Imtiaz, Nad Al Sheba 1

кв. Nad Al Sheba 1 / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Юни, 2029 г.

Цени на имотите: 393 676 - 1 112 610

Цени на м²: 5 944 - 7 236 €/м2

Комфортни апартаменти в Al Haseen 5 - нова сграда в Dubai Industrial City

кв. Dubai Industrial City / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 141 411 - 766 761

Цени на м²: 4 036 - 4 539 €/м2

Луксозни, напълно обзаведени апартаменти в Electra by Acube, JVC

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Април, 2027 г.

Цени на имотите: 230 114 - 653 293

Цени на м²: 4 045 - 4 782 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Limassol Greens – луксозни апартаменти и къщи с гледки към Средиземно море

гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 550 000 - 5 500 000

Цени на м²: 4 297 - 9 213 €/м2

Премиум резиденции в Palm Central - нов проект на Palm Jebel Ali

кв. Jebel Ali / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Април, 2029 г.

Цени на имотите: 585 707 - 7 452 531

Цени на м²: 8 190 - 8 574 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Впечатляващ пентхаус с гледка към Витоша и екстри във Flora Park

кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта

Площ: 176 м2

Цена: 1 200 000 € /// 6 818 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент в иновативен комплекс с Акт 16 в кв. "Бояна"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 212.60 м2

Цена: 510 240 € /// 2 400 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент с три тераси в иновативен комплекс в кв. "Бояна"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 212.60 м2

Цена: 467 720 € /// 2 200 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Модерен жилищен комплекс с елегантни апартаменти и вили в Лимасол

гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Юни, 2028 г.

Цени на имотите: 285 000 - 950 000

Цени на м²: 3 268 - 4 502 €/м2

Апартаменти в най-високите жилищни кули близнаци в света - Avior by Acube

кв. Al Wasl / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Премиум

Завършване: Декември, 2029 г.

Цени на имотите: 733 971 - 5 032 210

Цени на м²: 8 196 - 13 870 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Naftikos Residences – апартаменти в самия център на Лимасол

гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта

Клас на сградата: Премиум

Завършване: Септември, 2027 г.

Цени на имотите: 720 000 - 1 470 000

Цени на м²: 6 303 - 8 258 €/м2

Sobha SkyParks - нов, блестящ небостъргач в сърцето на Дубай

кв. Business Bay / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2031 г.

Цени на имотите: 824 110 - 5 806 438

Цени на м²: 10 087 - 12 609 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Дизайнерски пентхаус с три спални и просторна тераса

кв. Кръстова вада / гр. София / София / България карта

Площ: 343 м2

Цена: 1 200 000 € /// 3 499 €/м2

Апартаменти за продажба в The Collection at Taiyo

кв. Jebel Ali / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Март, 2028 г.

Цени на имотите: 247 079 - 647 283

Цени на м²: 4 119 - 4 525 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторен четиристаен апартамент за продажба в Nove Homes

кв. Красно село / гр. София / София / България карта

Площ: 217 м2

Цена: 651 000 € /// 3 000 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент в нова сграда на бул. "Симеоновско шосе"

кв. Витоша / гр. София / София / България карта

Площ: 175 м2

Цена: 612 850 € /// 3 502 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Обзаведен апартамент с три спални за ски и СПА ваканции в луксозен комплекс в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 139.70 м2

Цена: 138 300 € /// 990 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.

Категорията с четиристайни апартаменти в България е естественият избор за купувачи, които търсят повече пространство, представителност и дългосрочна стойност. Този тип имоти предлагат оптимална среда за големи семейства, хора с динамичен професионален живот и клиенти, които държат на високо ниво на комфорт.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения – жилища, които съчетават престижна локация и модерно строителство.

Пространството като стратегическо предимство

Четиристайният апартамент обикновено включва просторна дневна с кухня и трапезария, три самостоятелни спални, две или повече бани и тераси. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за хармонията в дома.