Четиристайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 8
Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Нов четиристаен апартамент до Американския колеж
кв. Младост 2 / гр. София / София / България карта
Площ: 157.24 м2
Цена: 510 000 € /// 3 243 €/м2
ПРАВА
SEVEN Residences – модерни апартаменти в сърцето на Лимасол
гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта
Цени на имотите: 232 000 - 541 000 €
Цени на м²: 3 472 - 4 294 €/м2
Апартаменти за продажба в Aspirz, Dubai Sports City
кв. Dubai Sports City / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Ноември, 2028 г.
Цени на имотите: 201 952 - 580 084 €
Цени на м²: 4 565 - 5 938 €/м2
ПРОЕКТ
Офис с перфектна локация в центъра на град София
кв. Център / гр. София / София / България карта
Площ: 217 м2
Цена: 285 000 € ///
ПРАВА
Апартаменти и вили на първа линия море в Jacob & Co. Beachfront Living by Ohana
кв. Al Jarf / гр. Абу Даби / Емирство Абу Даби / ОАЕ карта
Клас на сградата: Премиум
Завършване: Юни, 2028 г.
Цени на имотите: 398 281 - 21 085 439 €
Цени на м²: 5 857 - 14 €/м2
ПРАВА
Елегантни апартаменти на минути от морето в сърцето на Лимасол
гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта
Цени на имотите: 293 000 - 566 000 €
Цени на м²: 3 861 - 5 323 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Четиристаен апартамент в иновативна сграда на бул. "България"
кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта
Площ: 161 м2
Цена: 520 900 € /// 3 235 €/м2
Тристайни и четиристайни апартаменти до луксозния La Finca Resort
гр. Algorfa / Alicante / Испания карта
Клас на сградата: Стандартен
Цени на имотите: 279 000 - 325 000 €
Цени на м²: 1 203 - 1 795 €/м2
Апартаменти в нов комплекс, близо до плаж и голф игрище в Торевиеха
гр. Torrevieja / Alicante / Испания карта
Клас на сградата: Стандартен
Цени на имотите: 274 900 - 289 900 €
Цени на м²: 1 744 - 1 841 €/м2
ПРАВА
Valley – луксозни aпартаменти и вили на Коста дел Сол
гр. Fuengirola / Андалусия / Испания карта
Клас на сградата: Премиум
Цени на имотите: 695 000 - 1 850 000 €
Цени на м²: 8 237 - 14 805 €/м2
Различни типове апартаменти в Ajman Creek Towers
кв. Free Zone / гр. Ajman / Emirate of Ajman / ОАЕ карта
Клас на сградата: Луксозен
Завършване: Декември, 2027 г.
Цени на имотите: 186 090 - 739 278 €
Цени на м²: 1 861 - 2 232 €/м2
ПРАВА
Waterfall – луксозни aпартаменти и вили на Коста дел Сол
гр. Fuengirola / Андалусия / Испания карта
Клас на сградата: Премиум
Цени на имотите: 720 000 - 1 825 000 €
Цени на м²: 7 777 - 13 712 €/м2
Луксозни апартаменти на първа линия море в Лусаил, Катар
гр. Lusail / Al Daayen / Катар карта
Клас на сградата: Премиум
Завършване: Декември, 2027 г.
Цени на имотите: 597 299 - 1 901 917 €
Цени на м²: 5 019 - 7 192 €/м2
Просторни апартаменти с гледка към планината в кв. "Витоша"
кв. Витоша / гр. София / София / България карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Декември, 2028 г.
Цени на имотите: 195 000 - 676 231 €
Цени на м²: 2 700 - 3 300 €/м2
АКТ 14! Бутикова сграда на метри от пл. "Сточна гара" с различни типове апартаменти
кв. Център / гр. София / София / България карта
Завършване: Октомври, 2026 г.
Цени на имотите: 288 875 - 438 475 € (без ДДС)
Цени на м²: 2 500 - 2 500 €/м2 (без ДДС)
ПРАВА
Ексклузивни апартаменти на брега в Пиргос, Лимасол
с. Pyrgos / Южен кипър / Кипър карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Цени на имотите: 668 000 - 1 989 000 €
Цени на м²: 5 301 - 8 675 €/м2
Апартаменти за продажба в Terra Tower, Dubailand
кв. Dubailand / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Стандартен
Завършване: Януари, 2027 г.
Цени на имотите: 286 635 - 897 231 €
Цени на м²: 4 035 - 4 287 €/м2
Central Park Tower - най-високата изцяло жилищна сграда в света
кв. Billionaires Row / гр. New York City / New York / САЩ карта
Клас на сградата: Луксозен
Цени на имотите: 6 969 272 - 22 972 787 €
Апартаменти с две спални до езеро, голф игрище и плажа на Торевиеха
гр. Torrevieja / Alicante / Испания карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Септември, 2026 г.
Цени на имотите: 279 900 - 329 900 €
Цени на м²: 1 736 - 2 212 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Четиристаен апартамент с панорамна гледка море в Св. Св. Константин и Елена
к.к. Св.Св. Константин и Елена / Варна / България карта
Площ: 179 м2
Цена: 826 000 € /// 4 615 €/м2
ПРОЕКТ
Две многофамилни жилищни сгради с различни типове апартаменти в квартал "Бояна "
кв. Бояна / гр. София / София / България карта
Цени на имотите: 850 000 €
Цени на м²: 3 109 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Многостаен апартамент с три спални в елегантен комплекс на 200 м от морето в Несебър
гр. Несебър / Бургас / България карта
Площ: 135 м2
Цена: 243 540 € /// 1 804 €/м2
lake IT - апартаменти в ексклузивна нова сграда до Панчаревското езеро
с. Панчарево / София / България карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Август, 2027 г.
Цени на имотите: 210 189 - 271 788 € (без ДДС)
Цени на м²: 2 036 - 2 208 €/м2 (без ДДС)
ПРОЕКТ
Просторни апартаменти в сграда с акт 16 в Люлин 2
кв. Люлин 2 / гр. София / София / България карта
Цени на имотите: 250 000 - 334 950 €
Цени на м²: 2 161 - 2 941 €/м2
Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!
Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.
Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.
Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.
Категорията с четиристайни апартаменти в България е естественият избор за купувачи, които търсят повече пространство, представителност и дългосрочна стойност. Този тип имоти предлагат оптимална среда за големи семейства, хора с динамичен професионален живот и клиенти, които държат на високо ниво на комфорт.