Четиристайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 7

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Напълно обзаведен мезонет с фронтална панорамна гледка в елитен комплекс в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 138.15 м2

Цена: 170 000 € /// 1 231 €/м2

Луксозни апартаменти на брега на морето в Talea by Beyond, DMC

кв. Dubai Maritime City / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Март, 2029 г.

Цени на имотите: 515 422 - 1 288 555

Цени на м²: 6 739 - 7 727 €/м2

Разкошни обзаведени апартаменти в La Perla, Al Marjan Island

кв. Al Marjan Island / гр. Ras Al Khaimah / Емирство Ras Al Khaimah / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 505 459 - 2 434 256

Цени на м²: 5 674 - 7 441 €/м2

Прекрасни, обзаведени апартаменти в Aqua Maya, Al Marjan Island

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 447 255 - 2 503 207

Цени на м²: 5 214 - 7 001 €/м2

Прекрасни апартаменти с гледка към морето в Arka Enclave, Dubai Islands

кв. Dubai Islands / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 582 328 - 1 317 101

Цени на м²: 5 266 - 6 615 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Луксозни апартаменти и вили на брега на Средиземно море в Лимасол

гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта

Клас на сградата: Луксозен

Цени на имотите: 3 900 000 - 9 600 000

Цени на м²: 21 429 - 41 739 €/м2

Изящни апартаменти на първа линия море в Soto Grande, Ras Al Khaimah

гр. Al Hamra Village / Емирство Ras Al Khaimah / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2029 г.

Цени на имотите: 419 794 - 1 054 935

Цени на м²: 5 465 - 6 072 €/м2

Апартаменти ново строителство в модерна жилищна сграда

кв. Витоша / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 282 700 - 796 750

Цени на м²: 2 500 - 3 200 €/м2

Апартаменти в нов жилищен комплекс до The Mall

кв. Полигона / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 168 675 - 517 626(без ДДС)

Цени на м²: 1 625 - 2 275 €/м2 (без ДДС)

Нова сграда близо до Sofia Mall

кв. Център / гр. София / София / България карта

Завършване: 2027 г.

Цени на имотите: 303 094 - 1 557 812

Цени на м²: 2 262 - 3 385 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Апартаменти в елитния курорт Jacob & Co. Beachfront Living by Ohana, на първа морска линия

кв. Al Jarf / гр. Абу Даби / Емирство Абу Даби / ОАЕ карта

Клас на сградата: Премиум

Завършване: Юни, 2028 г.

Цени на имотите: 398 281 - 17 805 482

Цени на м²: 7 888 - 10 687 €/м2

Луксозни апартаменти във Villa Dell’Arte, Dubai Islands

кв. Dubai Islands / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 447 714 - 1 840 056

Цени на м²: 3 345 - 7 569 €/м2

Семейни апартаменти в Binghatti Pinnacle, Al Jaddaf

кв. Al Jaddaf / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Цени на имотите: 773 133 - 848 103

Цени на м²: 5 298 - 5 521 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Панорамен многостаен апартамент в нова модерна сграда

кв. Дружба 2 / гр. София / София / България карта

Площ: 150.79 м2

Цена: 411 975 € /// 2 732 €/м2

Trump Tower Jeddah - ултрамодерна кула с гледка към морето

гр. Jeddah / Makkah / Саудитска Арабия карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2029 г.

Цени на имотите: 725 683 - 3 446 925

Цени на м²: 5 186 - 6 635 €/м2

Изключителни апартаменти на брега на морето във Villa Del Brunello, Dubai Islands

кв. Dubai Islands / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 1 206 556 - 6 090 646

Цени на м²: 5 791 - 14 968 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент с двор в кв. "Младост 2"

кв. Младост 2 / гр. София / София / България карта

Площ: 143.66 м2

Цена: 475 000 € /// 3 306 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Впечатляващ дизайнерски апартамент в елитен комплекс с минерален басейн

к.к. Св.Св. Константин и Елена / Варна / България карта

Площ: 265.13 м2

Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///

Апартаменти в крайбрежен комплекс от три модерни сгради на Южен плаж

гр. Несебър / Бургас / България карта

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 108 000 - 670 000

Цени на м²: 2 000 - 2 500 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторен многостаен апартамент до Американския колеж и парк в кв. "Младост 2"

кв. Младост 2 / гр. София / София / България карта

Площ: 150.45 м2

Цена: 580 000 € /// 3 855 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент в комплекс на първа линия от морето в Ахелой

гр. Ахелой / Бургас / България карта

Площ: 152 м2

Цена: 103 000 € /// 678 €/м2

Trilogy Limassol – луксозни апартаменти на първа линия в центъра на Лимасол, Кипър

гр. Limassol / Южен кипър / Кипър карта

Клас на сградата: Луксозен

Цени на имотите: 710 000 - 5 600 000

Цени на м²: 6 897 - 12 903 €/м2

Просторни апартаменти само на 100 м от морето в Guardamar del Segura

гр. Guardamar del Segura / Alicante / Испания карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Цени на имотите: 287 000 - 349 000

Цени на м²: 3 021 - 3 744 €/м2

Различни типове апартаменти на 500 м от плажа във Playa Flamenca

гр. Playa Flamenca / Alicante / Испания карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: 2027 г.

Цени на имотите: 325 000 - 525 000

Цени на м²: 2 744 - 4 090 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.