Двустайни апартаменти ново строителство в България от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 25
Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Луксозен и южен двустаен апартамент с два балкона, тип мезонет в Пирин Голф & Кънтри Клуб
гр. Банско / Благоевград / България карта
Площ: 105 м2
Цена: 199 990 € /// 1 905 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Луксозен двустаен апартамент с два балкона, тип мезонет в Пирин Голф & Кънтри Клуб
гр. Банско / Благоевград / България карта
Площ: 105 м2
Цена: 199 990 € /// 1 905 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Модерен двустаен апартамент с фронтална гледка море в Елените, до Свети Влас
к.к. Елените / Бургас / България карта
Площ: 70 м2
Цена: 130 000 € /// 1 857 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент в отличен комплекс на 150 метра от плажа в Приморско
гр. Приморско / Бургас / България карта
Площ: 97.50 м2
Цена: 97 500 € /// 1 000 €/м2
ПРОЕКТ
Обзаведени апартаменти в 5-звезден комплекс на 150 метра от плажа в Приморско
гр. Приморско / Бургас / България карта
Цени на имотите: 45 780 - 209 924 €
Цени на м²: 600 - 1 327 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен двустаен апартамент с голяма тераса и прекрасна гледка
гр. Каварна / Добрич / България карта
Площ: 84.50 м2
Цена: 76 000 € /// 899 €/м2
Жилищен комплекс от ново поколение в район "Лозенец"
кв. Лозенец / гр. София / София / България карта
Завършване: 2027 г.
Цени на имотите: 221 300 - 980 000 €
Цени на м²: 3 196 - 5 005 €/м2
ПРОЕКТ
Апартаменти в нова, елегантна сграда до плаж Харманите в Созопол
гр. Созопол / Бургас / България карта
Клас на сградата: Стандартен
Цени на имотите: 72 000 - 103 000 €
Цени на м²: 1 530 - 1 678 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент с гарантиран месечен доход в нова сграда до Mall of Sofia
кв. Център / гр. София / София / България карта
Площ: 92 м2
Цена: 296 300 € /// 3 221 €/м2
Нови апартаменти с гледки към морския залив в Царево
гр. Царево / Бургас / България карта
Цени на имотите: 60 508 - 144 491 €
Цени на м²: 1 300 - 1 300 €/м2
Апартаменти в нова сграда на 700 м от морето в Поморие
гр. Поморие / Бургас / България карта
Завършване: Декември, 2026 г.
Цени на имотите: 88 581 - 177 553 €
Цени на м²: 1 450 - 1 450 €/м2
ПРОЕКТ
Бутиков комплекс с нови апартаменти на брега на морето
гр. Бяла / Варна / България карта
Цени на имотите: 35 140 - 206 288 €
Цени на м²: 950 - 1 600 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен апартамент "до ключ" с гледка море, до Ахелой и Равда
гр. Ахелой / Бургас / България карта
Площ: 85.03 м2
Цена: 102 036 € /// 1 200 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент "до ключ" в нов комплекс до морето в гр. Бяла
гр. Бяла / Варна / България карта
Площ: 75.77 м2
Цена: 142 284 € /// 1 878 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Апартамент "до ключ" в бутиков комплекс до морето в гр. Бяла
гр. Бяла / Варна / България карта
Площ: 70.61 м2
Цена: 102 385 € /// 1 450 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент за продажба в кв. Лозенец, до метростанция "Витоша"
кв. Лозенец / гр. София / София / България карта
Площ: 98.04 м2
Цена: 423 500 € /// 4 320 €/м2
Апартаменти ново строителство до The Mall, на бул. "Цариградско шосе"
кв. Полигона / гр. София / София / България карта
Завършване: Декември, 2026 г.
Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Компактен двустаен апартамент в елитен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Площ: 44.80 м2
Цена: 77 000 € /// 1 719 €/м2
Апартаменти в луксозен комплекс на 250 м от Zazu и Bedroom в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Цени на имотите: 101 944 - 108 500 €
Цени на м²: 1 550 - 1 550 €/м2
Апартаменти в изискана резиденция на 100 метра от морето
гр. Поморие / Бургас / България карта
Дата на завършване: Декември, 2025 г.
Цени на имотите: 176 148 - 439 800 €
Цени на м²: 2 600 - 3 000 €/м2
ПРАВА
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Обзаведен двустаен апартамент с гледка море в комплекс с басейн в гр. Бяла
гр. Бяла / Варна / България карта
Площ: 65 м2
Цена: 69 900 € /// 1 075 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент "до ключ" на 5 минути от плажа в Черноморец
гр. Черноморец / Бургас / България карта
Площ: 86.45 м2
Цена: 99 500 € /// 1 151 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент в резиденция от семеен тип до центъра на Бургас.
кв. Братя Миладинови / гр. Бургас / Бургас / България карта
Площ: 87.85 м2
Цена: 239 600 € /// 2 727 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Уютен двустаен апартамент с гледка море на 200 метра от плажа в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци / Варна / България карта
Площ: 74.84 м2
Цена: 120 000 € /// 1 603 €/м2
Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!
Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.
Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.
Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.