Двустайни апартаменти ново строителство в България от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 23

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в затворен комплекс на първа линия море в Шкорпиловци

с. Шкорпиловци / Варна / България карта

Площ: 64.95 м2

Цена: 117 000 € /// 1 801 €/м2

Апартаменти в иновативен комплекс до Ловен парк в кв. "Витоша"

кв. Витоша / гр. София / София / България карта

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 175 000 - 962 000(без ДДС)

Цени на м²: 2 354 - 3 205 €/м2 (без ДДС)

Апартаменти в нова жилищна сграда до Mall Galleria в Бургас

кв. Славейков / гр. Бургас / Бургас / България карта

Завършване: Май, 2027 г.

Цени на имотите: 99 956 - 364 579

Цени на м²: 1 850 - 2 100 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Апартаменти в новия етап на модерен комплекс до река Марица в Пловдив

кв. Кършияка / гр. Пловдив / Пловдив / България карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 85 000 - 320 000

Цени на м²: 1 081 - 1 658 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент с английски двор на метри от ски лифта в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 87 м2

Цена: 119 000 € /// 1 368 €/м2

Апартаменти в исторически център, до Женски пазар и Лъвов мост

кв. Център / гр. София / София / България карта

Завършване: Септември, 2026 г.

Цени на имотите: 173 652 - 450 527

Цени на м²: 2 450 - 2 900 €/м2

Просторни апартаменти ново строителство в "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Завършване: Юли, 2027 г.

Цени на имотите: 102 800 - 323 880

Цени на м²: 2 200 - 2 790 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти ново строителство до Централния плаж в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Цени на имотите: 46 024 - 135 313(без ДДС)

Цени на м²: 1 200 - 1 250 €/м2 (без ДДС)

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Обзаведен двустаен апартамент с гледка море в Слънчев бряг

кв. Център / к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта

Площ: 84.55 м2

Цена: 110 000 € /// 1 301 €/м2

Апартаменти в бутикова сграда близо до плаж Харманите в Созопол

гр. Созопол / Бургас / България карта

Цени на имотите: 52 700 - 69 250

Цени на м²: 1 098 - 1 200 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в жилищен комплекс за продажба в Елин Пелин

с. Гара Елин Пелин / София / България карта

Площ: 71.15 м2

Цена: 106 800 € /// 1 501 €/м2

Апартаменти на минути от центъра в новия комплекс Velingrad homes

гр. Велинград / Пазарджик / България карта

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 42 013 - 121 814

Цени на м²: 1 100 - 1 100 €/м2

Апартаменти в нов комплекс от две модерни сгради в "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Завършване: Юли, 2028 г.

Цени на имотите: 167 923 - 305 070

Цени на м²: 2 000 - 2 500 €/м2

Бутикови жилища в нов затворен комплекс на метри от морето в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Цени на имотите: 61 486 - 249 939

Цени на м²: 1 300 - 1 300 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Луксозна жилищна сграда с различни типове апартаменти в кв. Лозенец, на метри от Мол Парадайс

кв. Лозенец / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 423 500 - 1 111 080

Цени на м²: 3 591 - 6 143 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Южен двустаен апартамент с частен двор и гледка към Витоша

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Площ: 76 м2

Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент с двор, в нова сграда в кв. "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Площ: 76 м2

Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///

Апартаменти в луксозен комплекс с озеленен двор, фитнес и СПА

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Обзаведен двустаен апартамент в нов комплекс с удобства в Слънчев бряг

к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта

Площ: 58.71 м2

Цена: 113 096 € /// 1 926 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Комфортен двустаен апартамент с гледка към морето в Бяла

гр. Бяла / Варна / България карта

Площ: 104 м2

Цена: 93 000 € /// 894 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Комфортен двустаен апартамент в най-новата сграда на "зеления" комплекс в Приморско

гр. Приморско / Бургас / България карта

Площ: 62.06 м2

Цена: 113 000 € /// 1 821 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в затворен комплекс в центъра на к.к. Златни пясъци

к.к. Златни пясъци / Варна / България карта

Площ: 59 м2

Цена: 94 000 € /// 1 593 €/м2

Нова жилищна сграда в широк център

кв. Център / гр. София / София / България карта

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 167 080 - 405 862

Цени на м²: 1 800 - 2 500 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти в нов елитен затворен комплекс със СПА център в Свети Влас

гр. Свети Влас / Бургас / България карта

Цени на имотите: 111 412 - 649 458

Цени на м²: 2 800 - 3 800 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.

Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.