Имоти и проекти ново строителство по целия свят от топ строителни компании - Страница 32

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент на 100 метра от плажа в Равда

с. Равда / Бургас / България карта

Площ: 84.70 м2

Цена: 125 000 € /// 1 476 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторен тристаен апартамент в близост до начална станция на лифта в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 96 м2

Цена: 115 000 € /// 1 198 €/м2

Просторни апартаменти в модерната The Symphony by Imtiaz, Nad Al Sheba 1

кв. Nad Al Sheba 1 / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Юни, 2029 г.

Цени на имотите: 393 676 - 1 112 610

Цени на м²: 5 944 - 7 236 €/м2

Апартаменти в луксозна нова сграда до парк "Заимов" в кв. "Оборище"

кв. Оборище / гр. София / София / България карта

Завършване: Април, 2028 г.

Цени на имотите: 269 280 - 534 076

Цени на м²: 3 969 - 4 171 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Къща в традиционен български стил в луксозен комплекс в Лозенец

с. Лозенец / Бургас / България карта

Площ: 242 м2

Цена: 349 000 € ///

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в нова жилищна сграда в кв. "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Площ: 73.95 м2

Цена: 199 700 € /// 2 700 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Обзаведен двустаен апартамент с паркомясто в престижния комплекс „Театрална Парк Резиденс“

кв. Оборище / гр. София / София / България карта

Площ: 62.41 м2

Цена: 394 420 € /// 6 320 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Южен тристаен апартамент в OKINAWA Boutique Residence, до "Симеоновско шосе"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 135.78 м2

Цена: 332 000 € /// 2 445 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен имот в нова жилищна сграда до НСА

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Площ: 73.56 м2

Цена: 195 000 € /// 2 651 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Едностаен апартамент в комплекс на 100 метра от плажа в Несебър

гр. Несебър / Бургас / България карта

Площ: 53 м2

Цена: 115 000 € /// 2 170 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в комплекс с басейн в центъра на Слънчев бряг

к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта

Площ: 50 м2

Цена: 64 000 € /// 1 280 €/м2

Апартаменти в нова сграда с Акт 14 в престижния кв. "Виница"

кв. Виница / гр. Варна / Варна / България карта

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 98 000 - 183 200

Цени на м²: 1 649 - 2 119 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Еднофамилна къща на три нива с двоен гараж и готов двор в Белащица

с. Белащица / Пловдив / България карта

Площ: 328 м2

Цена: 550 000 € ///

Апартаменти в нова сграда с елегантна визия в Слънчев бряг

к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта

Завършване: Октомври, 2026 г.

Цени на имотите: 69 500 - 130 896

Цени на м²: 1 510 - 2 548 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент в престижния кв. "Бояна", до бул. "България"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 124.54 м2

Цена: 336 258 € /// 2 700 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент в иновативен комплекс с удобства в кв. "Бояна"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 116.63 м2

Цена: 285 744 € /// 2 450 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент със Smart Home система в кв. "Бояна"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 76.34 м2

Цена: 198 484 € /// 2 600 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторен ваканционен имот с две бани и три балкона, в близост до кабинковия лифт в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 168 м2

Цена: 135 000 € /// 804 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двуетажна къща с две спални и басейн в Странджа планина

гр. Приморско / Бургас / България карта

Площ: 127 м2

Цена: 135 000 € ///

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Апартаменти на първа линия море в луксозната Uniko Residences в Санто Доминго

кв. Ciudad Universitaria / гр. Santo Domingo / Santo Domingo / Доминикана карта

Клас на сградата: Луксозен

Завършване: Март, 2029 г.

Цени на имотите: 193 591 - 601 422

Цени на м²: 2 167 - 5 018 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Площ: 130 м2

Цена: 195 000 € /// 1 500 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент с гледка море на първа линия в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Площ: 179.87 м2

Цена: 324 000 € /// 1 801 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент с гледка море в комплекс с басейн в Златни пясъци

к.к. Златни пясъци / Варна / България карта

Площ: 90 м2

Цена: 117 936 € /// 1 310 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент в нов комплекс близо до плаж Каваците и Созопол

гр. Созопол / Бургас / България карта

Площ: 75.74 м2

Цена: 109 900 € /// 1 451 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.