Едностайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 11

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА

Апартаменти в новия етап на модерен комплекс до река Марица в Пловдив

кв. Кършияка / гр. Пловдив / Пловдив / България карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 85 000 - 320 000

Цени на м²: 1 081 - 1 658 €/м2

Апартаменти в исторически център, до Женски пазар и Лъвов мост

кв. Център / гр. София / София / България карта

Завършване: Септември, 2026 г.

Цени на имотите: 173 652 - 450 527

Цени на м²: 2 450 - 2 900 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Едностаен апартамент в нова сграда до плаж Нестинарка

гр. Царево / Бургас / България карта

Площ: 47.14 м2

Цена: 70 710 € /// 1 500 €/м2

Просторни апартаменти ново строителство в "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Завършване: Юли, 2027 г.

Цени на имотите: 102 800 - 323 880

Цени на м²: 2 200 - 2 790 €/м2

Апартаменти за продажба в Helvetia, JVC

кв. Jumeirah Village Circle / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Юни, 2026 г.

Цени на имотите: 254 128 - 1 260 064

Цени на м²: 3 369 - 4 524 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти ново строителство до Централния плаж в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Цени на имотите: 46 024 - 135 313(без ДДС)

Цени на м²: 1 200 - 1 250 €/м2 (без ДДС)

Апартаменти за продажба в BAYZ102, Business Bay

кв. Business Bay / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2028 г.

Цени на имотите: 408 823 - 8 263 149

Цени на м²: 5 968 - 10 291 €/м2

Апартаменти за продажба в Diamondz, JLT

кв. Jumeirah Lake Tower / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Ноември, 2027 г.

Цени на имотите: 317 687 - 1 264 658

Цени на м²: 5 851 - 7 248 €/м2

Апартаменти в бутикова сграда близо до плаж Харманите в Созопол

гр. Созопол / Бургас / България карта

Цени на имотите: 52 700 - 69 250

Цени на м²: 1 098 - 1 200 €/м2

Апартаменти модерно ново строителство до бул. "Цар Борис ІІІ"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Завършване: Юни, 2026 г.

Цени на имотите: 146 158 - 420 948

Цени на м²: 2 310 - 2 814 €/м2

Апартаменти за продажба в Oasiz 2, Dubai Silicon Oasis

кв. Dubai Silicon Oasis / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Ноември, 2027 г.

Цени на имотите: 174 306 - 276 922

Цени на м²: 4 565 - 5 138 €/м2

Апартаменти на минути от центъра в новия комплекс Velingrad homes

гр. Велинград / Пазарджик / България карта

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 42 013 - 121 814

Цени на м²: 1 100 - 1 100 €/м2

Апартаменти за продажба в Oasiz by Danube

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Ноември, 2027 г.

Цени на имотите: 173 369 - 202 889

Цени на м²: 4 896 - 5 735 €/м2

Апартаменти в нов комплекс от две модерни сгради в "Малинова долина"

кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта

Завършване: Юли, 2028 г.

Цени на имотите: 167 923 - 305 070

Цени на м²: 2 000 - 2 500 €/м2

Бутикови жилища в нов затворен комплекс на метри от морето в Царево

гр. Царево / Бургас / България карта

Цени на имотите: 61 486 - 249 939

Цени на м²: 1 300 - 1 300 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Уютно обзаведен апартамент в най-новата сграда на "зеления" комплекс в Приморско

гр. Приморско / Бургас / България карта

Площ: 29.89 м2

Цена: 59 000 € /// 1 974 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти в нов елитен затворен комплекс със СПА център в Свети Влас

гр. Свети Влас / Бургас / България карта

Цени на имотите: 111 412 - 649 458

Цени на м²: 2 800 - 3 800 €/м2

Апартаменти ново строителство в СПА комплекс на първа линия в Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Завършване: Май, 2027 г.

Цени на имотите: 86 983 - 670 080

Цени на м²: 2 650 - 5 000 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Едностаен имот "до ключ" в модерна сграда в кв. "Бриз"

кв. Бриз / гр. Варна / Варна / България карта

Площ: 43.29 м2

Цена: 103 000 € /// 2 379 €/м2

Апартаменти за продажба в River Island, Bavaro

гр. Пунта Кана / La Altagracia / Доминикана карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2028 г.

Цени на имотите: 205 637 - 447 410

Цени на м²: 1 920 - 3 213 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Красиво студио без балкон за продажба в луксозен комплекс, на 80 метра от ски лифта

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 41.97 м2

Цена: 43 000 € /// 1 025 €/м2

Апартаменти за продажба в BAYZ101, Business Bay

кв. Business Bay / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Юни, 2028 г.

Цени на имотите: 293 088 - 982 581

Цени на м²: 6 998 - 10 715 €/м2

Апартаменти за продажба в Rove Home Merasi Drive, Business Bay

кв. Business Bay / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Януари, 2027 г.

Цени на имотите: 310 611 - 687 636

Цени на м²: 6 877 - 8 991 €/м2

Нова жилищна сграда до парк и метростанция Александър Малинов

кв. Младост 2 / гр. София / София / България карта

Завършване: Май, 2026 г.

Цени на имотите: 185 136 - 411 284

Цени на м²: 2 100 - 3 082 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.