Четиристайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 2
Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района
ПРОЕКТ
Модерна сграда с нови жилища в широкия център на Бургас
кв. Братя Миладинови / гр. Бургас / Бургас / България карта
Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Ексклузивен четиристаен апартамент на брега на морето в Свети Влас
гр. Свети Влас / Бургас / България карта
Площ: 250 м2
Цена: 1 038 000 € /// 4 152 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Модерен пентхаус с 3 спални на първа линия море на Каваците
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 287 м2
Цена: 950 000 € /// 3 310 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Апартамент с три спални и панорама към морето, гората и басейна, до Созопол
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 361.79 м2
Цена: 560 775 € /// 1 550 €/м2
Апартаменти различни типове в нова сграда с елегантна, съвременна архитектура в кв.Горубляне
кв. Горубляне / гр. София / София / България карта
Завършване: Април, 2028 г.
Цени на имотите: 72 557 - 248 851 €
Цени на м²: 1 850 - 1 850 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Четиристаен апартамент в нов СПА комплекс до Централен плаж
гр. Свети Влас / Бургас / България карта
Площ: 136.56 м2
Цена: 540 384 € /// 3 957 €/м2
Апартаменти в нова жилищна сграда до метростанция "Мусагеница"
кв. Дървеница / гр. София / София / България карта
Цени на имотите: 423 690 - 509 522 €
Цени на м²: 2 360 - 2 600 €/м2
Нови апартаменти в ефектна сграда до Морската градина и Делфинариума
кв. Чайка / гр. Варна / Варна / България карта
Завършване: Декември, 2026 г.
Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Пентхаус с невероятна тераса с гледка към морето и плаж Каваците
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 250 м2
Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///
ПРОЕКТ
Апартаменти в комплекс с панорама море до Ахелой и Равда
гр. Ахелой / Бургас / България карта
Цени на имотите: 89 364 - 236 863 €
Цени на м²: 1 100 - 1 224 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Апартамент с гледка към Витоша, в нова сграда със СПА в "Драгалевци"
кв. Драгалевци / гр. София / София / България карта
Клас на сградата/комплекса: Луксозен
Площ: 200.10 м2
Цена: 519 750 € /// 2 597 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Разкошен пентхаус с гледка към Витоша и Парк-хотел "Москва" в кв. "Изток"
кв. Изток / гр. София / София / България карта
Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт
Площ: 314.22 м2
Цена: 1 477 000 € /// 4 701 €/м2
Апартаменти модерно ново строителство в кв. "Бояна", р-н "Киноцентър III"
кв. Бояна / гр. София / София / България карта
Завършване: Август, 2026 г.
Цени на имотите: 207 141 - 582 568 € (без ДДС)
Цени на м²: 2 200 - 2 719 €/м2 (без ДДС)
Апартаменти в нов, многофункционален комплекс близо до метро в кв. "Овча купел 1"
кв. Овча купел 1 / гр. София / София / България карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Април, 2028 г.
Цени на имотите: 154 000 - 685 000 €
Цени на м²: 2 000 - 2 700 €/м2
ПРОЕКТ
Апартаменти ново строителство в луксозен комплекс до Гребната база
кв. Христо Смирненски / гр. Пловдив / Пловдив / България карта
Клас на сградата: Стандартен
Дата на завършване: Декември, 2023 г.
Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Четиристаен апартамент в модерен комплекс в квартал "Драгалевци"
кв. Драгалевци / гр. София / София / България карта
Площ: 239.62 м2
Цена: 586 170 € /// 2 446 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Апартамент с три спални и просторен хол за продажба в затворен комплекс
кв. Кръстова вада / гр. София / София / България карта
Площ: 171 м2
Цена: 540 360 € /// 3 160 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Шедьовър над града - ултралуксозен пентхаус с 360° панорама, на бул. "България"
кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта
Площ: 311 м2
Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///
Просторни апартаменти в JW Marriott Tarabya - премиум сграда с удобства в Истанбул
гр. Истанбул / Мармара / Турция карта
Клас на сградата: Луксозен
Завършване: Август, 2026 г.
Цени на имотите: 723 320 - 3 412 760 €
Цени на м²: 7 361 - 10 476 €/м2
Бутикова сграда в полите на Витоша планина - кв.Бояна
кв. Бояна / гр. София / София / България карта
Завършване: 2027 г.
Цени на имотите: 172 072 - 719 504 € (без ДДС)
Цени на м²: 2 630 - 2 930 €/м2 (без ДДС)
Напълно обзаведни апартаменти в Raw District - луксозна резиденция с удобства близо до Jebel Ali
гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Март, 2029 г.
Цени на имотите: 152 049 - 458 960 €
Цени на м²: 3 528 - 4 305 €/м2
Обзаведени, премиум апартаменти в дизайнерската ETRO Residences, Maslak
гр. Истанбул / Мармара / Турция карта
Клас на сградата: Луксозен
Завършване: Декември, 2026 г.
Цени на имотите: 851 800 - 3 045 830 €
Цени на м²: 8 404 - 11 480 €/м2
Апартаменти в Bomonti by Rotana - луксозна сграда в престижен квартал на Истанбул
гр. Истанбул / Мармара / Турция карта
Клас на сградата: Луксозен
Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ
ПРОЕКТ
Четиристаен апартамент в иновативна, енергийно ефективна жилищна сграда с фотоволтаична инсталация
Площ: 172.35 м2
Цена: 448 110 € /// 2 600 €/м2
Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!
Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.
Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.
Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.
Категорията с четиристайни апартаменти в България е естественият избор за купувачи, които търсят повече пространство, представителност и дългосрочна стойност. Този тип имоти предлагат оптимална среда за големи семейства, хора с динамичен професионален живот и клиенти, които държат на високо ниво на комфорт.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения – жилища, които съчетават престижна локация и модерно строителство.
Пространството като стратегическо предимство
Четиристайният апартамент обикновено включва просторна дневна с кухня и трапезария, три самостоятелни спални, две или повече бани и тераси. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за хармонията в дома.