Четиристайни апартаменти ново строителство по целия свят от утвърдени строително-предприемачески компании - Страница 14

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Комфортен четиристаен апартамент на 20 м от плажа в Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Площ: 128.48 м2

Цена: 228 695 € /// 1 780 €/м2

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Южен апартамент с три спални за ски и СПА ваканции в луксозен комплекс в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 119.90 м2

Цена: 130 690 € /// 1 090 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Обзаведен апартамент с три спални за ски и СПА ваканции в луксозен комплекс в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 140.82 м2

Цена: 139 400 € /// 990 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент с паркомясто до Grand Mall

кв. Гранд Мол Варна / гр. Варна / Варна / България карта

Площ: 192 м2

Цена: 650 000 € /// 3 385 €/м2

Чисто нов четиристаен апартамент на висок етаж с гледки към Витоша и югоизточно изложение

кв. Лозенец / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 785 000

Цени на м²: 3 995 €/м2

Апартаменти за продажба в Mercer House North, Uptown Dubai

кв. Uptown Dubai / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Септември, 2027 г.

Цени на имотите: 668 368 - 1 773 479

Цени на м²: 6 897 - 8 577 €/м2

Апартаменти за продажба в Eywa, Business Bay

кв. Business Bay / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Премиум

Завършване: Юни, 2026 г.

Цени на имотите: 2 540 327 - 12 201 909

Цени на м²: 7 428 - 22 346 €/м2

Луксозни апартаменти за продажба в Sobha SeaHaven, Dubai Marina

кв. Dubai Marina / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: 1 076 666 - 37 155 022

Цени на м²: 9 331 - 17 130 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Многостаен апартамент с морска панорама в Свети Св. Константин и Елена

к.к. Св.Св. Константин и Елена / Варна / България карта

Площ: 223.13 м2

Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///

Апартаменти ново строителство до The Mall, на бул. "Цариградско шосе"

кв. Полигона / гр. София / София / България карта

Завършване: Декември, 2026 г.

Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Четиристаен апартамент с акт 16 в елитен комплекс в кв.Кръстова вада

кв. Кръстова вада / гр. София / София / България карта

Площ: 167 м2

Цена: 590 000 € /// 3 533 €/м2

Апартаменти в бутикова жилищна сграда в полите на Витоша

кв. Драгалевци / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 365 500(без ДДС)

Цени на м²: 2 714 €/м2 (без ДДС)

Апартаменти в затворен комплекс в тиха и зелена среда, до бъдещ речен парк

кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 133 220 - 413 308(без ДДС)

Цени на м²: 2 150 - 2 520 €/м2 (без ДДС)

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Впечатляващ четиристаен апартамент с директен достъп до плажа

кв. м-т Кабакум / гр. Варна / Варна / България карта

Площ: 291.24 м2

Цена: 495 000 € /// 1 700 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Aпартамент с три спални, с гледка към морето, близо до плажа на Равда

с. Равда / Бургас / България карта

Площ: 120.90 м2

Цена: 160 000 € /// 1 323 €/м2

Апартаменти за продажба в Samana Waves II, JVC

кв. Jumeirah Village Circle / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Стандартен

Цени на имотите: 212 829 - 749 541

Цени на м²: 4 632 - 4 995 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти в нова енергийно ефективна сграда клас А

кв. Витоша / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 217 500 - 427 500(без ДДС)

Цени на м²: 2 796 - 3 491 €/м2 (без ДДС)

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти в нов жилищен комплекс до Бизнес Парк София

кв. Младост 4 / гр. София / София / България карта

Цени на имотите: 148 598 - 366 167(без ДДС)

Цени на м²: 1 808 - 2 547 €/м2 (без ДДС)

Апартаменти за продажба в 330 Riverside Crescent, Sobha Hartland II

кв. Sobha Hartland II / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Завършване: Март, 2027 г.

Цени на имотите: 353 274 - 890 552

Цени на м²: 5 422 - 6 115 €/м2

ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартаменти на 5 минути от морето в комплекс с награда за сграда на годината

к.к. Св.Св. Константин и Елена / Варна / България карта

Цени на имотите: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ

Апартаменти в нова жилищна сграда в полите на Витоша

кв. м-т Гърдова глава / гр. София / София / България карта

Планирано начало: Август, 2024 г.

Очаквано завършване: Октомври, 2026 г.

Цени на имотите: 357 000

Цени на м²: 2 485 €/м2

Имоти в нов жилищен комплекс близо до Бизнес Парк София

кв. Младост 4 / гр. София / София / България карта

Завършване: Март, 2027 г.

Цени на имотите: 97 434 - 478 769

Цени на м²: 1 400 - 2 000 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Мезонет с 360-градусова гледка към морето и целия курорт Свети Влас

гр. Свети Влас / Бургас / България карта

Площ: 170.91 м2

Цена: 512 730 € /// 3 000 €/м2

Луксозни имоти с морска панорама, на метри от плажа в Аркутино

гр. Созопол / Бургас / България карта

Цени на имотите: 81 590 - 520 851(без ДДС)

Цени на м²: 1 318 - 2 478 €/м2 (без ДДС)

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.

Категорията с четиристайни апартаменти в България е естественият избор за купувачи, които търсят повече пространство, представителност и дългосрочна стойност. Този тип имоти предлагат оптимална среда за големи семейства, хора с динамичен професионален живот и клиенти, които държат на високо ниво на комфорт.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения – жилища, които съчетават престижна локация и модерно строителство.