Имоти и проекти ново строителство по целия свят от топ строителни компании - Страница 15

Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Двустаен апартамент с два балкона, в близост до Парк Пирин

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 61.47 м2

Цена: 76 838 € /// 1 250 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент в модерна сграда до парк Отдих и Култура в Пловдив

кв. Христо Смирненски / гр. Пловдив / Пловдив / България карта

Клас на сградата/комплекса: Висок стандарт

Площ: 261.33 м2

Цена: ЦЕНА ПРИ ЗАПИТВАНЕ ///

ЕКСКЛУЗИВНИ
ПРАВА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Впечатляващ многостаен апартамент в луксозна сграда "Диамант 1"

кв. Изгрев / гр. София / София / България карта

Площ: 308.10 м2

Цена: 1 216 995 € /// 3 950 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Уютно обзаведено студио в затворен комплекс, в близост до парк Пирин

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 42.27 м2

Цена: 52 838 € /// 1 250 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Комфортно обзаведено студио с панорамна гледка в Банско

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 42.30 м2

Цена: 71 487 € /// 1 690 €/м2

Ваканционни апартаменти в Solaris - нова сграда в престижния район Jebel Sifah

с. Jebel Sifah / Muscat / Оман карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Цени на имотите: 81 742 - 213 327

Цени на м²: 2 231 - 2 349 €/м2

Просторни апартаменти с морска панорама в Marina Apartments Jebel Sifah

с. Jebel Sifah / Muscat / Оман карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Цени на имотите: 323 789 - 721 536

Цени на м²: 2 515 - 3 105 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка към парк в кв. "Тракия"

кв. Тракия / гр. Пловдив / Пловдив / България карта

Площ: 75 м2

Цена: 165 000 € /// 2 200 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Просторно студио в елитния комплекс Аспен Голф Ризорт, в близост до Банско и Пирин Голф

гр. Разлог / Благоевград / България карта

Площ: 48.64 м2

Цена: 51 000 € /// 1 049 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Нова къща с частен двор, директен достъп от улица и гледки към Витоша

кв. Драгалевци / гр. София / София / България карта

Площ: 240 м2

Цена: 990 000 € ///

Вили с три спални в Panorama Anna-Maria, разположен в курортното градче Кариани

гр. Кариани / Кавала / Гърция карта

Клас на сградата: Висок стандарт

Цени на имотите: 324 000 - 346 000

Цени на м²: 3 196 - 3 206 €/м2

Светли и комфортни апартаменти в нов комплекс на 80 м от плажа в Неа Кердилия

гр. Nea Kerdilia / Кавала / Гърция карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Март, 2027 г.

Цени на имотите: 101 000 - 248 000

Цени на м²: 2 360 - 2 699 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартамент с една спалня близо до центъра на Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Площ: 55.18 м2

Цена: 102 083 € /// 1 850 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Нов двустаен апартамент на 600 м от плажа в Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Площ: 56.39 м2

Цена: 104 321 € /// 1 850 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Студио в нова сграда на 600 м от плажа в Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Площ: 33.81 м2

Цена: 62 548 € /// 1 850 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Тристаен апартамент с две тераси и подземно паркомясто в комплекс Кошер

кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта

Площ: 129 м2

Цена: 550 000 € /// 4 264 €/м2

Тристайни апартамент в Del Oro - комплекс на спокойна локация близо до морето

гр. Nea Kerdilia / Кавала / Гърция карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Декември, 2027 г.

Цени на имотите: 121 500 - 205 000

Цени на м²: 2 295 - 2 504 €/м2

Вили с две и три спални в нов комплекс на 50 м от плажа в Неа Кердилия

гр. Nea Kerdilia / Кавала / Гърция карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Май, 2028 г.

Цени на имотите: 295 000 - 550 000

Цени на м²: 3 433 - 4 539 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Модерно обзаведен тристаен апартамент близо до плажа на Несебър

гр. Несебър / Бургас / България карта

Площ: 110 м2

Цена: 160 000 € /// 1 455 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Нов тристаен апартамент в сграда на първа линия в Поморие

гр. Поморие / Бургас / България карта

Площ: 94.65 м2

Цена: 209 900 € /// 2 218 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Уютно студио сред природата в комплекс „Грийн Лайф“

гр. Банско / Благоевград / България карта

Площ: 50 м2

Цена: 72 000 € /// 1 440 €/м2

ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Светъл двустаен апартамент с гледка към Пирин, разположен в целогодишен комплекс

гр. Банско / Благоевград / България карта

Клас на сградата/комплекса: Стандартен

Площ: 67.95 м2

Цена: 108 000 € /// 1 589 €/м2

Комфортни апартаменти в Daphne - нов комплекс близо до плажа в Скала Рахони

с. Skala Rachoni / Thasos / Гърция карта

Клас на сградата: Стандартен

Завършване: Май, 2028 г.

Цени на имотите: 85 500 - 157 500

Цени на м²: 2 597 - 2 604 €/м2

Жилищна сграда с два входа на метри от метростанция и моста "Чавдар"

кв. НПЗ Хаджи Димитър / гр. София / София / България карта

Завършване: Ноември, 2026 г.

Цени на имотите: 219 000 - 430 000

Цени на м²: 2 738 - 2 881 €/м2

Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!

Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.

Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.

Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.