Имоти и проекти ново строителство по целия свят от топ строителни компании - Страница 31
Оферти за имоти в новопостроени или строящи се сгради и комплекси от утвърдени строително-инвестиционни компании в района
ПРАВА
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент "до ключ", с гледка към планината в Пампорово
к.к. Пампорово / Смолян / България карта
Площ: 85.29 м2
Цена: 57 000 € /// 668 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс на първа линия, до плаж Каваци
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 65.50 м2
Цена: 165 000 € /// 2 519 €/м2
ПРАВА
OCULUS – модерни апартаменти в сърцето на Пафос
гр. Paphos / Южен кипър / Кипър карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Септември, 2027 г.
Цени на имотите: 346 500 - 430 500 €
Цени на м²: 3 709 - 4 083 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Обзаведен апартамент с гледка към морето, на метри от плажа, Созопол
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 71 м2
Цена: 158 000 € /// 2 225 €/м2
ПРАВА
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Обзаведен едностаен апартамент в луксозен комплекс Лъки Банско
гр. Банско / Благоевград / България карта
Площ: 42.12 м2
Цена: 69 000 € /// 1 638 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен тристаен апартамент с панорама море в Св. Св. Константин и Елена
к.к. Св.Св. Константин и Елена / Варна / България карта
Площ: 141 м2
Цена: 652 000 € /// 4 624 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Слънчев тристаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. "Малинова долина"
кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта
Площ: 128.95 м2
Цена: 309 480 € /// 2 400 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Тристаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. "Малинова долина"
кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта
Площ: 124.96 м2
Цена: 299 898 € /// 2 400 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Уютен тристаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. "Малинова долина"
кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта
Площ: 122.09 м2
Цена: 293 016 € /// 2 400 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Светъл тристаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. "Малинова долина"
кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта
Площ: 115.56 м2
Цена: 277 344 € /// 2 400 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторeн двустаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. "Малинова долина"
кв. Малинова долина / гр. София / София / България карта
Площ: 98.64 м2
Цена: 236 738 € /// 2 400 €/м2
Премиум вили с 5 спални в Mira Villas designed by Bentley Home, Дубай
кв. Nad Al Sheba 1 / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Премиум
Завършване: Юни, 2026 г.
Цени на имотите: 6 374 831 - 6 428 248 €
Цени на м²: 9 514 - 9 594 €/м2
Апартаменти в Eltiera Views - изключителен комплекс в Jumeirah Lakes Towers
гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Висок стандарт
Завършване: Декември, 2029 г.
Цени на имотите: 497 576 - 1 019 792 €
Цени на м²: 6 362 - 6 960 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен двустаен апартамент в комплекс с басейн в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Площ: 65 м2
Цена: 82 800 € /// 1 274 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до центъра на Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Площ: 64.20 м2
Цена: 78 000 € /// 1 215 €/м2
Дизайнерски обзаведени апартаменти в Gianfranco Ferrе Residences, Al Marjan Island
кв. Al Marjan Island / гр. Ras Al Khaimah / Емирство Ras Al Khaimah / ОАЕ карта
Клас на сградата: Луксозен
Завършване: Март, 2028 г.
Цени на имотите: 377 898 - 3 628 101 €
Цени на м²: 6 114 - 9 584 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен тристаен апартамент в комплекс близо до Какао бийч, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Площ: 125 м2
Цена: 162 000 € /// 1 296 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторно и южно студио с балкон, на метри от ски лифта в Банско
гр. Банско / Благоевград / България карта
Площ: 44 м2
Цена: 60 000 € /// 1 364 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Просторен апартамент на метри от плажа в Слънчев бряг. Без такса поддръжка!
к.к. Слънчев бряг / Бургас / България карта
Площ: 95 м2
Цена: 122 000 € /// 1 284 €/м2
Просторни апартаменти с морска гледка в Avida Residences, Dubai Islands
кв. Dubai Islands / гр. Дубай / Емирство Дубай / ОАЕ карта
Клас на сградата: Луксозен
Завършване: Декември, 2027 г.
Цени на имотите: 497 382 - 2 023 031 €
Цени на м²: 4 932 - 8 846 €/м2
ПРОЕКТ
Тристаен апартамент с панорамна тераса в нов комплекс в кв. "Сарафово"
кв. Сарафово / гр. Бургас / Бургас / България карта
Площ: 129.11 м2
Цена: 198 000 € /// 1 534 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент на 450 метра от плажа в курортен комплекс Елените
к.к. Елените / Бургас / България карта
Площ: 65 м2
Цена: 35 000 € /// 538 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Двустаен апартамент в модерна сграда срещу Марина Порт Созопол
гр. Созопол / Бургас / България карта
Площ: 67 м2
Цена: 138 000 € /// 2 060 €/м2
ПРОДАЖБА
ПРОЕКТ
Светло и комфортно студио в комплекс с басейн в централната част на Бяла
гр. Бяла / Варна / България карта
Площ: 39 м2
Цена: 53 000 € /// 1 359 €/м2
Абoнирайте се за най-новите оферти и проекти с подобни характеристики!
Stonehard PREMIER е консултантска компания, част от LUXIMMO GROUP, специализирана в продажбите и маркетинга на имоти ново строителство в стойностни проекти от утвърдени строителни предприемачи.
Всеки ден в нашето портфолио се добавят нови предложения за имоти и проекти, някои от които биха могли да отговарят на Вашето търсене. Ето защо Ви препоръчваме да се абонирате, за да получавате своевременно всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики на търсените от Вас, показани на тази страница.
Ако впоследствие решите, може лесно да се отпишете или пък да коригирате критериите, по които да Ви изпращаме нови оферти.
Ще получавате по имейла всяка нова оферта за имоти или проекти с подобни характеристики.
Може лесно да се отпишете или да коригирате желаните от Вас параметри.