НОВА
ОФЕРТА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Апартамент с три спални и просторен хол за продажба в затворен комплекс

Цена:

540 360 (3 160 €/м2)

*Указаните цени и наличности от свободни имоти в проекта са индикативни. За актуална ценова информация, моля свържете се с нас!

Реф. Номер: SOF 140133 / 2932

Местоположение: кв. Кръстова вада / гр. София карта

Тип на сграда/комплекс: Жилищен

Площи на жилищата: 171 м2

Типове имоти в сградата/комплекса: Четиристайни апартаменти

Реф. Номер: SOF 140133 / 2932

Местоположение: кв. Кръстова вада / гр. София

Тип на сграда/комплекс: Жилищен

Клас на сградата/комплекса:  

Площи на жилищата: 171 м2

Типове имоти в сградата/комплекса: Четиристайни апартаменти

Описание на проекта
Предлагаме Ви обширен, южен апартамент с функционално разпределение за продажба в затворен комплекс South End Residences, разположен в непосредствена близост до Paradise Mall и бул. „Черни връх“.
Комплексът е създаден с концепция за съвременен, спокоен и сигурен начин на живот в динамичната градска среда. Разположен е в южната част на София, с бърз достъп до бул. „Черни връх“, Околовръстен път, Южен парк, търговски обекти, училища, детски градини, спортни комплекси и градски транспорт. South End Residences е комплекс от затворен тип, състоящ се от три сгради, изградени върху терен от 9 400 кв.м, с богато озеленена паркова среда, алеи за разходка, кътове за отдих, детска площадка, зона за домашни любимци, стрийт фитнес, видеонаблюдение, физическа охрана и ограничен достъп.
Апартаментът се намира на среден етаж ориентиран към красиво озеленен вътрешен двор на затворения комплекс и се състои от:

тих и добре поддържан затворен комплекс;
собствена паркова среда с алеи, зони за отдих и детска площадка;
видеонаблюдение, физическа охрана и контролиран достъп;
стрийт фитнес и зона за домашни любимци в комплекса;
фитнес център, магазини, ресторанти и услуги в близост;
отлична локация до Paradise Mall, бул. „Черни връх“ и удобен градски транспорт;
бърз достъп до Южен парк, Околовръстен път и централната градска част;
може да се закупи подземно паркомясто на допълнителна цена;
месечна такса поддръжка на комплекса.

Апартаментът е отличен избор за хора, които търсят чисто нов, комфортен дом в модерен затворен комплекс, съчетаващ сигурност, спокойствие, зелена среда и една от най-удобните локации в южната част на София.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.

Търсите подходящия за Вас имот?

Не се колебайте да се свържете с нас и да ни разкажете за Вашите нужди и предпочитания. Нашият екип ще проведе задълбочено проучване на пазара, за да Ви предложи имоти, които точно отговарят на Вашите критерии. Разполагаме с изключително портфолио от висококачествени и ексклузивни жилища, които са достъпни само за нашите клиенти. За да сте първите, които ще получите информация за тях – свържете се с нас.

Допълнителни услуги

Като ценен клиент на нашата компания, Вие ще имате привилегията да ползвате напълно безплатно услугите на нашия опитен юридически екип. В допълнение, предлагаме комплексни решения, включващи имуществена застраховка, безплатна финансова консултация, както и изгодни условия за финансиране. Нашите услуги се разпростират и в сферата на препродажбата, отдаването под наем и управлението на имоти. Осигуряваме висококачествени ремонтни дейности и обзавеждане чрез специализирани фирми, които са част от нашата корпоративна група и са наши дългогодишни професионални партньори.

Вашият мобилен номер*

“Стоунхард Маркетинг” ЕООД защитава Вашите лични данни и следва фирмена Политиката на поверителност , съобразно изискванията на Регламент (ЕС) № 2016/679. На следващата стъпка ще можете да ни разрешите или да откажете да съхраняваме и оперираме с Вашите лични данни. Направете Вашия избор от имейла, който ще Ви изпратим след като получим Вашето запитване.

Още имоти с подобни характеристики
НОВА
ОФЕРТА
ВТОРИЧНА
ПРОДАЖБА
ЗАВЪРШЕН
ПРОЕКТ

Шедьовър над града - ултралуксозен пентхаус с 360° панорама, на бул. "България"

кв. Манастирски ливади - Изток / гр. София / София / България карта

Площ: 311 м2

ПРОЕКТ

Просторен апартамент с панорамна тераса и впечатляващи гледки в бутикова сграда в кв. "Бояна"

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Площ: 200 м2

Цена: 333 333 € /// 1 667 €/м2

Бутикова сграда в полите на Витоша планина - кв.Бояна

кв. Бояна / гр. София / София / България карта

Завършване: 2027 г.

Цени на имотите: 172 072 - 719 504(без ДДС)

Цени на м²: 2 630 - 2 930 €/м2 (без ДДС)

...В качеството си на доказан спецалист Stonehard PREMIER работи по пазарното позициониране и продажбите на множество проекти ново строителство, чиято реализация ни е поверена от водещи предприемачески компании в България и чужбина...

Изберете тази опция и ще Ви уведомяваме по имейла при настъпили промени по статуса на офертата, например:

• Промяна на цената;

• Имотът влезе в промоционално предложение;

• Имотът бъде резервран или продаден;

• Други новости, свързани с имота.

• Имотът бъде свален от продажба;

Може да се отпишете от нотификациите лесно, когато пожелаете.
Площта на имотите в Дубай / ОАЕ се изчислява в квадратни футове. Всички площи в тази оферта са преизчиселни автоматично в квадратни метри по формулата 1 кв.м = 10.7639 кв.фута.
Наемодателят заплаща ток, вода, отопление/охлаждане, интернет, кабелна ТВ и ТБО
Оригиналната цена на имота е обявена в местната валута дирхам (AED). Цената, указана във валута, различна от дирхам е индикативна и се изчислява автоматично по кръстосан курс, който обновяваме 4 пъти на ден. Ето защо цената, указана във валута, различна от дирхам (AED) варира постоянно, макар и в неголеми граници.
Цените са ориентировъчни. За абсолютно точна ценова калкулация и оферта, моля свържете се отговорния консултант!
Изберете тази опция и ще започнете да получавате нови оферти с подобен предмет на инвестицията и с разположение в същия район.