Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 13
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Komfortní studia a apartmány v Inara by Imtiaz - moderní budova v Dubai South
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 257 711 - 372 509 €
Ceny za m²: 3 530 - 3 909 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v elegantním komplexu na pobřeží moře v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72.50 m²
Cena: 130 000 € /// 1 793 €/m²
PRÁVA
Dvougarsoniéra s velkou terasou v luxusním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 73.89 m²
Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán v celoročním komplexu s vybavením v Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 67.26 m²
Cena: 29 000 € /// 431 €/m²
Vícefamiliální obytná budova se zeleným dvorem a různými typy bytů v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný dvoupokojový apartmán pár metrů od lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 78 m²
Cena: 105 000 € /// 1 346 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Útulný dvoupokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 68 900 € /// 696 €/m²
PRÁVA
Dvougarsoniéra s parkovacím místem v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 73.45 m²
Cena: 168 500 € /// 2 294 €/m²
Nový rezidenční projekt tří budov s různými typy bytů v okrese "Dianabad"
Dianabad / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 187 859 - 450 565 €
Ceny za m²: 2 744 - 3 590 €/m²
Novostavba na úpatí Vitoshy
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 299 640 - 400 125 €
Ceny za m²: 3 000 - 3 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu na první linii u moře v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 58 m²
Cena: 88 000 € /// 1 517 €/m²
Komfortní apartmány ve Verdan1a, na výhodné lokalitě v DLRC, Dubaj
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 159 607 - 411 377 €
Ceny za m²: 3 425 - 3 969 €/m²
Apartmány ve Flu1d One - elegantní rezidence s vybavením v Dubai Islands
Dubai Islands / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 475 587 - 1 876 561 €
Ceny za m²: 5 472 - 7 737 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt v moderním komplexu u stanice metra "Družba"
Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 86 m²
Cena: 299 000 € /// 3 477 €/m²
Výjimečné apartmány na první linii u moře - Villa del Garda, Dubai Islands
Dubai Islands / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 609 135 - 9 371 306 €
Ceny za m²: 10 878 - 11 064 €/m²
Mercedes-Benz Places | Binghatti City v Dubaj — první na světě značkované město automobilové značky
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 304 567 - 527 136 €
Ceny za m²: 8 460 - 1 502 €/m²
Plně zařízené apartmány v luxusním paddle a wellness resortu na ostrově Bali
/ Indonesia mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 90 000 - 305 000 €
Ceny za m²: 2 541 - 3 625 €/m²
Moderní bytový komplex uprostřed zeleně v kv. "Manastirski livadi – Istok"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 163 827 - 418 133 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 150 - 2 300 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt "na klíč" v novém domě v Obzor
Obzor / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 81.10 m²
Cena: 120 000 € /// 1 480 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní byt s jednou ložnicí v inovativní budově na Bulharském bulváru.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 101 m²
Cena: 500 000 € /// 4 950 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový byt ve vysoce kvalitním uzavřeném komplexu na bulváru "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 96 m²
Cena: 440 000 € /// 4 583 €/m²
Apartmány v Azoria Living - první paddle a wellness resort v Uluwatu, ostrov Bali
/ Indonesia mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 133 363 €
Ceny za m²: 3 334 €/m²
Apartmány v novém moderním komplexu v čtvrti "Belomorski"
Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 84 638 - 148 550 €
Ceny za m²: 1 250 - 1 250 €/m²
Byty v novém komplexu u Grebné základny v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 95 551 - 193 414 €
Ceny za m²: 1 250 - 1 400 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.