Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 13

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w centrum Warny

Center / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 113.14 m2

Cena: 349 900 € /// 3 093 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w zamkniętym kompleksie w sercu kurortu Święty Konstantyn i Helena

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 77 m2

Cena: 225 000 € /// 2 922 €/m2

Komfortowe apartamenty w Yas Park Place w Abu Zabi

Yas Island / Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

Luksusowe wille z trzema i czterema sypialniami w The Terraces at Sobha City w Abu Zabi

Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 3 050 483 - 4 963 184

Ceny za m²: 12 736 - 12 742 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Miejsce parkingowe podziemne nr 41 w OKINAWA Boutique Residence

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 33.48 m2

Cena: 30 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Miejsce parkingowe podziemne nr 5 w OKINAWA Boutique Residence

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 42.60 m2

Cena: 30 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w nowym budynku przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Witosza”

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 46.05 m2

Cena: 225 000 € /// 4 886 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie w \"Rezydencji Teatralnej Park\"

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.54 m2

Cena: 582 025 € /// 4 027 €/m2

Apartamenty w River Cove Residences, części ogromnego projektu Sobha City w Abu Zabi

Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 304 567 - 562 278

Ceny za m²: 4 976 - 5 746 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 144 m2

Cena: 450 000 € /// 3 125 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie przy plaży Kabakum

m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 118.44 m2

Cena: 319 999 € /// 2 702 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowy panoramiczny penthouse na dwóch poziomach z widokiem na morze

m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 186.11 m2

Cena: 299 200 € /// 1 608 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z widokiem na stoki w luksusowym hotelu Regnum

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.03 m2

Cena: 95 700 € /// 1 568 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 299 000 € /// 2 848 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na Flora Parku

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 128.15 m2

Cena: 500 000 € /// 3 902 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Penthouse z widokiem na Górę Witosza i możliwością dobudowania dwóch garaży tuż przy szosie Simeonovsko

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 300 m2

Cena: 615 500 € /// 2 052 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Południowy, panoramiczny apartament z jedną sypialnią i miejscem parkingowym w \"Krastova Vada\"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 78.11 m2

Cena: 240 000 € /// 3 073 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Rozbudowany klub fitness z automatycznym systemem dostępu w Burgas

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 520 m2

Cena: 600 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupiętrowa willa z basenem w całorocznym kompleksie SPA w pobliżu Aheloy

Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 146 m2

Cena: 127 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 90.20 m2

Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z panoramicznym tarasem w nowym kompleksie w pobliżu Aheloy i Rawdy

Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 151.07 m2

Cena: 144 724 € /// 958 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy „Briz”

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 58 m2

Cena: 219 000 € /// 3 776 €/m2

Apartamenty butikowe w luksusowym nowym budynku w „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 174 575 - 371 115

Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m2

Nowoczesny budynek mieszkalny łączący spokój, styl i wygodę

Ovcha Kupel 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 152 017 - 229 367

Ceny za m²: 1 950 - 2 250 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.