Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 14

Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti

Apartmány v novém moderním komplexu v čtvrti "Belomorski"

Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa

Třída budovy: Luxusní

Ceny nemovitostí: 84 638 - 148 550

Ceny za m²: 1 250 - 1 250 €/

Byty v novém komplexu u Grebné základny v Plovdivu

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 95 551 - 193 414

Ceny za m²: 1 250 - 1 400 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Dvoupokojový byt v novém luxusním domě u pláže v Byala

Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa

Plocha: 95.32

Cena: 123 916 € /// 1 300 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Nový dvoupokojový apartmán v butikové budově u pláže v Byala

Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa

Plocha: 84.04

Cena: 100 848 € /// 1 200 €/

Byty v inovativním komplexu v městské části "Ostromila" ve městě Plovdiv

Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa

Třída budovy: Vysoký standard

Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Byty v novém butikové budově u pláže v Bjalá

Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 100 848 - 136 528

Ceny za m²: 1 200 - 1 400 €/

Apartmány v elegantním komplexu s bazénem v Slunečném pobřeží

Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 90 000 - 135 000

Ceny za m²: 1 607 - 1 761 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Panoramatický dvoupokojový byt, novostavba v kv. "Vl. Varnenčik"

Varna / Varna / Bulharsko mapa

Plocha: 67

Cena: 107 000 € /// 1 597 €/

VÝHRADNÍ
PRÁVA

Dvoupokojový byt s parkovacím místem v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa

Třída budovy/komplexu: Vysoký standard

Plocha: 74.98

Cena: 185 000 € /// 2 467 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Moderní dvoupokojový byt s výhledem na moře v městské části "Briz", Varna

Varna / Varna / Bulharsko mapa

Plocha: 69

Cena: 255 000 € /// 3 696 €/

VÝHRADNÍ
PRÁVA
SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Luxusně zařízený, dvoupokojový byt v RUHouse 2, na bulváru "Černý vrch"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa

Třída budovy/komplexu: Norma

Plocha: 79.59

Cena: 320 000 € /// 4 021 €/

Byty v moderním komplexu u budoucího veřejného parku a stanice metra

Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 126 773 - 307 807(bez DPH)

Ceny za m²: 2 062 - 2 320 €/ (bez DPH)

Apartmány v novém domě v m-t Misarja, Sozopol

Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 98 000 - 171 000

Ceny za m²: 1 599 - 2 254 €/

Byty v novém inovativním komplexu v kv. "Ostromila"

Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa

Ceny nemovitostí: 86 477 - 163 085

Ceny za m²: 1 126 - 1 326 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Dvoupokojový byt v prestižním uzavřeném komplexu v kv. "Asparuhovo"

Asparuhovo / Varna / Varna / Bulharsko mapa

Plocha: 72.20

Cena: 129 000 € /// 1 787 €/

SEKUNDÁRNÍ
PRODEJ
DOKONČENO
PROJEKT

Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu s bazénem v kv. "Asparuhovo"

Asparuhovo / Varna / Varna / Bulharsko mapa