Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 12
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Nové apartmány 200 metrů od sjezdovek v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 93 240 - 158 760 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 800 - 1 800 €/m² (bez DPH)
Apartmány v luxusním komplexu novostavby v čtvrti "Bojana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 143 562 - 440 220 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 350 - 2 430 €/m² (bez DPH)
Dva elegantní obytné budovy v perspektivní obytné zóně DIFC, Dubaj
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 796 895 - 4 206 393 €
Ceny za m²: 10 087 - 10 087 €/m²
Taj Wellington Mews - elegantní budova se zařízenými apartmány v Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 731 668 - 1 210 037 €
Ceny za m²: 6 530 - 7 939 €/m²
Zařízená studia a apartmány v luxusním Aqua Arc, Al Marjan Island
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 423 489 - 2 500 137 €
Ceny za m²: 5 566 - 9 109 €/m²
Serenz by Danube - moderní komplex s vybavením na výhodné lokalitě v JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 203 826 - 589 221 €
Ceny za m²: 4 474 - 6 097 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt s krbem v elitním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 82.90 m²
Cena: 87 000 € /// 1 049 €/m²
Nová butiková budova u Jižního parku, na ul. "Nišava"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 237 300 - 572 552 €
Ceny za m²: 3 700 - 3 700 €/m²
Inaura Hotels & Residences - architektonický skvost s prémiovými apartmány v Downtown
Downtown / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 845 760 - 10 542 720 €
Ceny za m²: 12 111 - 15 235 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusně zařízený dvoupokojový apartmán v elitním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 60.34 m²
Cena: 98 000 € /// 1 624 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v moderní budově v kv. "Družba 1"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 85.58 m²
Cena: 187 420 € /// 2 190 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 239 000 € /// 3 187 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt v novém rezidenčním komplexu s Akt 16 a výhledem na Vitošu a okolí
Poligona / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 94.18 m²
Cena: 244 860 € /// 2 600 €/m²
Nový bytový projekt osmi budov s různými typy apartmánů v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 73 000 - 212 000 €
Ceny za m²: 1 738 - 1 933 €/m²
Nová bytová budova s různými typy bytů na prodej v Elin Pelin
/ Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 94 300 - 258 900 €
Ceny za m²: 1 645 - 2 116 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Plně zařízený dvouložnicový byt s balkonem v celoročním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 72.27 m²
Cena: 85 000 € /// 1 176 €/m²
Nový komplex s různými typy apartmánů v kv. "Manastirski livadi – Istok"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 183 906 - 449 314 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 600 - 2 600 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra v novém moderním komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 180 000 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Světý dvoupokojový byt "na klíč" v novém komplexu v kv. "Kăršijaka"
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 73.43 m²
Cena: 149 000 € /// 2 029 €/m²
W Residences - prémiové apartmány ve třech elegantních věžích u Palm Jumeirah
Dubai Marina / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 936 896 - 9 448 620 €
Ceny za m²: 9 858 - 14 902 €/m²
Byty v Akala Residences - zdravé obytné prostředí v srdci Dubaje
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 896 131 - 20 616 874 €
Ceny za m²: 8 793 - 15 171 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový apartmán ve vynikajícím přímořském aparthotelu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 61 m²
Cena: 135 000 € /// 2 213 €/m²
Apartmány v Tonino Lamborghini Residences, na první linii u moře na Al Marjan Island
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 446 252 - 3 844 349 €
Ceny za m²: 8 667 - 11 874 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu na pláži Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 98 333 € /// 1 513 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.