Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 15
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Apartmány v Elar1s Rise - moderní budova na prestižním místě v JVT v Dubaji
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 295 669 - 432 668 €
Ceny za m²: 3 728 - 5 071 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový bytový komplex s velkým vnitřním dvorem u parků a vybavenosti
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 163 284 - 310 899 €
Ceny za m²: 1 950 - 2 450 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný apartmán v uzavřeném komplexu u k.k. Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 63.19 m²
Cena: 190 000 € /// 3 007 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu 800 metrů od pláže v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 51 m²
Cena: 72 000 € /// 1 412 €/m²
Elegantní, prostorné apartmány ve FashionTV Acacia, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 458 486 - 3 803 269 €
Ceny za m²: 5 166 - 8 336 €/m²
PRÁVA
Dvoupokojový byt č. 19 s parkovacím místem v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 74.99 m²
Cena: 169 633 € /// 2 262 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt "na klíč", s výhledem na horu v Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 85.29 m²
Cena: 57 000 € /// 668 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán s jednou ložnicí v komplexu na první linii, vedle pláže Kavatsi
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.50 m²
Cena: 165 000 € /// 2 519 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený byt s výhledem na moře, pár metrů od pláže, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 158 000 € /// 2 225 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt v novém bytovém komplexu v městské části "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 98.64 m²
Cena: 236 738 € /// 2 400 €/m²
Apartmány v Eltiera Views - exkluzivním komplexu v Jumeirah Lakes Towers
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 497 576 - 1 019 792 €
Ceny za m²: 6 362 - 6 960 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt v komplexu s bazénem v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 82 800 € /// 1 274 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu s bazénem blízko centra Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 64.20 m²
Cena: 78 000 € /// 1 215 €/m²
Designově zařízené apartmány v Gianfranco Ferrе Residences, Al Marjan Island
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 377 898 - 3 628 101 €
Ceny za m²: 6 114 - 9 584 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný apartmán pár metrů od pláže v Slunečném pobřeží. Bez poplatku za údržbu!
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 95 m²
Cena: 122 000 € /// 1 284 €/m²
Prostorné apartmány s výhledem na moře v Avida Residences, Dubai Islands
Dubai Islands / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 497 382 - 2 023 031 €
Ceny za m²: 4 932 - 8 846 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán 450 metrů od pláže v rekreačním komplexu Elenite
Elenite / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 35 000 € /// 538 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v moderní budově naproti Marina Port Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 138 000 € /// 2 060 €/m²
PRÁVA
La Bella – moderní apartmány poblíž Pafosu
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 220 500 - 330 750 €
Ceny za m²: 3 463 - 3 759 €/m²
Apartmány v novém butikovém komplexu se 4 budovami v městské části Proslav
Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 90 000 - 155 000 €
Ceny za m²: 1 200 - 1 260 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v elitním přímořském komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 99 000 € /// 1 414 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu v srdci Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 70.40 m²
Cena: 195 000 € /// 2 770 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu s bazénem v Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 83 000 € /// 1 277 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt 100 metrů od pláže v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 84.70 m²
Cena: 125 000 € /// 1 476 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.