Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 32
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v „zeleném“ komplexu v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 59.41 m²
Cena: 112 000 € /// 1 885 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 59.13 m²
Cena: 72 000 € /// 1 218 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán s velkou terasou a výhledem na moře na South Beach
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 107.53 m²
Cena: 205 000 € /// 1 906 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán s přímým přístupem k bazénu, vedle South Beach
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 76.15 m²
Cena: 140 000 € /// 1 838 €/m²
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 293 088 - 982 581 €
Ceny za m²: 6 998 - 10 715 €/m²
Byty na prodej v Rove Home Merasi Drive, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 310 611 - 687 636 €
Ceny za m²: 6 877 - 8 991 €/m²
Mladost 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 185 136 - 411 284 €
Ceny za m²: 2 100 - 3 082 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní a jižní dvoupokojový byt se dvěma balkony, typ mezonet v Pirin Golf & Country Clubu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 199 990 € /// 1 905 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový apartmán se dvěma balkony, typ mezonet v Pirin Golf & Country Clubu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 199 990 € /// 1 905 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderní dvoupokojový byt s přímým výhledem na moře v Elenite, u Sv. Vlasu
Elenite / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 130 000 € /// 1 857 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán ve vynikajícím komplexu 150 metrů od pláže v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 97.50 m²
Cena: 97 500 € /// 1 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízené apartmány v 5hvězdičkovém komplexu 150 metrů od pláže v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 45 780 - 209 924 €
Ceny za m²: 600 - 1 327 €/m²
Byty na prodej v SOBHA Orbis, Motor City
Motor City / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 372 864 - 658 255 €
Ceny za m²: 5 170 - 5 661 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s velkou terasou a krásným výhledem
Kavarna / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 84.50 m²
Cena: 76 000 € /// 899 €/m²
Rezidenční komplex nové generace v oblasti Lozenec
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 221 300 - 980 000 €
Ceny za m²: 3 196 - 5 005 €/m²
Apartmány na prodej v Sol Bay, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 395 677 - 458 933 €
Ceny za m²: 3 364 - 5 407 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 72 000 - 103 000 €
Ceny za m²: 1 530 - 1 678 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový byt s garantovaným měsíčním příjmem v novostavbě vedle nákupního centra Mall of Sofia
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 92 m²
Cena: 296 300 € /// 3 221 €/m²
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 60 508 - 144 491 €
Ceny za m²: 1 300 - 1 300 €/m²
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 88 581 - 177 553 €
Ceny za m²: 1 450 - 1 450 €/m²
Byty na prodej v Mercer House North, Uptown Dubai
Uptown Dubai / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 668 368 - 1 773 479 €
Ceny za m²: 6 897 - 8 577 €/m²
Luxusní apartmány na prodej v Sobha SeaHaven, Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 1 076 666 - 37 155 022 €
Ceny za m²: 9 331 - 17 130 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butikový komplex s novými apartmány na nábřeží
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 35 140 - 206 288 €
Ceny za m²: 950 - 1 600 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný apartmán na klíč s výhledem na moře, nedaleko Aheloye a Ravdy
Aheloy / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 85.03 m²
Cena: 102 036 € /// 1 200 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.