Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 7
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Panoramatický třípokojový byt v městské části Krastova vada ve vysokokvalitní budově
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 124.18 m²
Cena: 308 000 € /// 2 480 €/m²
Apartmány v moderním novém komplexu s kombinovaným využitím v Burgasu
Slaveykov / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 97 969 - 293 161 €
Ceny za m²: 1 390 - 1 690 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s panoramatickou terasou a garáží v uzavřeném komplexu
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 220 m²
Cena: 440 000 € /// 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní třípokojový apartmán v celoročním komplexu „Aspen Golf“ u Pirin Golf & Country Club
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 102 m²
Cena: 115 000 € /// 1 127 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v inovativní, energeticky úsporné obytné budově s fotovoltaickou instalací
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 111.55 m²
Cena: 266 054 € /// 2 385 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Penthouse v inovativní, energeticky úsporné obytné budově s fotovoltaickou instalací
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 153.49 m²
Cena: 523 320 € /// 3 409 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s velkou terasou blízko bulváru "Todor Kableshkov"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 109.28 m²
Cena: 375 000 € /// 3 432 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt se zahradou v elegantním komplexu Magnolia Forest
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 148.27 m²
Cena: 185 000 € /// 1 248 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní apartmánový hotel na první linii v Primorsku – investice s výhledem na moře
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 66 803 - 871 107 €
Ceny za m²: 1 390 - 1 761 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v komplexu "Manastira" v čtvrti "Simeonovo"
Simeonovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 82 m²
Cena: 287 000 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Městský dům se dvěma ložnicemi a verandou, dokončený v roce 2023 poblíž pláže Ravda
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 91.46 m²
Cena: 209 620 € /// 2 292 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém domě blízko pláže Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83.47 m²
Cena: 125 205 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém rezidenčním komplexu uprostřed zeleně, v Malinova dolina
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 122.73 m²
Cena: 282 279 € /// 2 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Penthaus s výhledem na moře v novém uzavřeném komplexu u Balčiku
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 210.47 m²
Cena: 250 000 € /// 1 188 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský třípokojový byt v ikonickém komplexu na bulváru "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 450 000 € /// 4 545 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt 150 m od pláže Kavačite, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 118.18 m²
Cena: 142 000 € /// 1 202 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Funkční třípokojový byt v novém komplexu v pohodlné blízkosti centra Sofie
Serdika / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 101 m²
Cena: 230 000 € /// 2 277 €/m²
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 404 825 - 1 023 486 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 750 - 4 117 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Nově postavený dvoupokojový apartmán v butikové budově v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 102.18 m²
Cena: 270 000 € /// 2 642 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém uzavřeném komplexu v kv. "Kăršijaka"
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 103.66 m²
Cena: 163 783 € /// 1 580 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový, zařízený apartmán v Belvedere Holiday Club v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 72.51 m²
Cena: 79 761 € /// 1 100 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt v novém komplexu v kv. "Bриз"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 115 m²
Cena: 399 000 € /// 3 470 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Luxusně zařízený třípokojový byt v RUHouse 2, na bulváru "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 120.49 m²
Cena: 430 000 € /// 3 569 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Atraktivní třípokojový byt s výhledem na moře v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 109 m²
Cena: 145 000 € /// 1 330 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.