Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 8
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 61.22 m²
Cena: 87 500 € /// 1 429 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský třípokojový byt v novém komplexu ve v.z. Malinova dolina
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 178.40 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na první linii od pláže Zlatna ribka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 140 m²
Cena: 151 000 € /// 1 079 €/m²
Komfortní rodinné byty v novém domě u bulváru "Car Boris III"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 175 000 - 450 000 €
Ceny za m²: 1 997 - 2 234 €/m²
Apartmány v butikové budově blízko Paradise Mall a Jižního parku
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 151 739 - 334 999 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 242 - 2 350 €/m² (bez DPH)
Apartmány v elegantním komplexu s lékařským zaměřením ve Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 301 532 - 938 141 €
Ceny za m²: 3 500 - 4 440 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený jižní třípokojový byt s krásným výhledem na pohoří Pirin
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 84.05 m²
Cena: 107 000 € /// 1 273 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v prestižním uzavřeném komplexu v kv. "Kăršiaka"
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 120.56 m²
Cena: 204 952 € /// 1 700 €/m²
Byty v novém domě blízko "Zapaden park" v "Lyulin 10"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 82 213 - 249 654 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 750 - 1 750 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v butikovém domě pár metrů od centra Plovdivu
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 191.80 m²
Cena: 421 960 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Stylový třípokojový byt v novém uzavřeném komplexu v Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 119 m²
Cena: 120 000 € /// 1 008 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt 400 m od pláže ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 91.88 m²
Cena: 159 872 € /// 1 740 €/m²
Byty a mezonety v novém obytném domě v uzavřeném komplexu v Bistrice
Bistrica / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 238 018 - 463 397 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 899 - 2 428 €/m² (bez DPH)
Nové apartmány v komplexu s moderním SPA centrem 600 m od lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 41 189 - 216 123 €
Ceny za m²: 1 030 - 1 160 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní třípokojový byt v elitním komplexu v kv. "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 106 m²
Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickými terasami v m-t Budžaka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 153.53 m²
Cena: 206 000 € /// 1 342 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Mezonet se dvěma ložnicemi a dvorem v m-t Budžaka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 113.11 m²
Cena: 149 000 € /// 1 317 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový mezonet s prostornou zahradou v m-t Budžaka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 108.31 m²
Cena: 167 000 € /// 1 542 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový mezonet se soukromou zahradou v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 103.96 m²
Cena: 147 000 € /// 1 414 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Plně zařízený třípokojový byt se dvěma koupelnami a balkonem v komplexu Murite u Banska
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 98 m²
Cena: 80 000 € /// 816 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový mezonet se zahradou a dvěma ložnicemi, v komplexu s bazénem v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 105.30 m²
Cena: 156 000 € /// 1 481 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém bytovém komplexu s Akt 16 a výhledem na Vitoshu a okolí
Poligona / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 150.94 m²
Cena: 465 225 € /// 3 082 €/m²
PRÁVA
Třípokojový byt č. 17 s parkovacím místem v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 101.83 m²
Cena: 212 145 € /// 2 083 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný rodinný byt v Royal Garden 2 – zavedená adresa v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 147 m²
Cena: 338 000 € /// 2 299 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.