Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 6
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Moderní obytná budova, která kombinuje klid, styl a pohodlí
Ovcha Kupel 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 152 017 - 229 367 €
Ceny za m²: 1 950 - 2 250 €/m²
Prvotřídní apartmány v butikové budově třídy A, 5 minut od NSA
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 174 575 - 241 893 €
Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s přilehlou zahradou a dvěma parkovacími místy na úpatí Vitoši
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 140.27 m²
Cena: 420 000 € /// 2 994 €/m²
Serdika / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 218 227 - 926 649 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 550 - 2 050 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu s vybavením v čtvrti "Zornica", Burgas
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 295 000 € /// 2 810 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickým výhledem na moře a město v čtvrti "Zornica"
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 118 m²
Cena: 295 000 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderní budově u parku Oddech i Kultura v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 261.33 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt se dvěma terasami a podzemním parkovacím místem v komplexu Košer
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 129 m²
Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderně zařízený třípokojový byt blízko pláže v Nessebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 110 m²
Cena: 160 000 € /// 1 455 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový byt v budově na první linii v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 94.65 m²
Cena: 209 900 € /// 2 218 €/m²
Bytový dům se dvěma vchody pár metrů od stanice metra a mostu "Chavdar"
Hadzhi Dimitar / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 219 000 - 430 000 €
Ceny za m²: 2 738 - 2 881 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v bytovém domě, blízko lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 90.23 m²
Cena: 125 000 € /// 1 385 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový mezonet s krásným výhledem na moře na záliv Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 151.53 m²
Cena: 270 000 € /// 1 782 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený třípokojový byt s snadným přístupem ke ski zóně a centru Banska
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 94.27 m²
Cena: 130 000 € /// 1 379 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s nádherným 180stupňovým výhledem na moře v Černomorec
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 101 m²
Cena: 192 800 € /// 1 909 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v prestižním komplexu u Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 138 000 € /// 1 840 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickým výhledem na Vitoshu v "Krǎstova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 124 m²
Cena: 307 966 € /// 2 484 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Panoramatický třípokojový byt v městské části Krastova vada ve vysoce kvalitní budově
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 124.18 m²
Cena: 300 000 € /// 2 416 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový, panoramatický byt v luxusním komplexu na pláži Kabakum se dvěma parkovacími místy
Alen Mak / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 131 m²
Cena: 290 000 € /// 2 214 €/m²
Novostavba s různými typy bytů v centru města Sofia
Banishora / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 268 819 - 469 945 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Čtyřpokojový byt s panoramatickým výhledem na Vitoshu v "Krǎstova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 174 m²
Cena: 448 859 € /// 2 580 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém komplexu 170 metrů od pláže Kavaci, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 127.60 m²
Cena: 235 532 € /// 1 846 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Panoramatický třípokojový byt v městské části Krastova vada ve vysokokvalitní budově
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 125.61 m²
Cena: 305 000 € /// 2 428 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v komplexu s bazénem a vybavením v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 104 500 € /// 1 161 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.