Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 7
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament skierowany na południe, z widokiem na panoramę okolicy i podwójnym garażem na ogrodzonym osiedlu obok \"Cherni Vrah\" Blvd.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 131.59 m2
Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m2
Na sprzedaż zespół domów szeregowych we wsi Rudartsi
Rudartsi / Pernik / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 315 000 - 330 000 €
Ceny za m²: 1 379 - 1 434 €/m2
PRAWA
Ekskluzywne apartamenty w nowym budynku przy ulicy „Simeonovsko szose” w dzielnicy „Witosza”
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 160 583 - 285 978 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w nowym, wielofunkcyjnym kompleksie niedaleko metra w dzielnicy \"Basen dla owiec 1\"
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 154 000 - 685 000 €
Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m2
Apartamenty w nowym nowoczesnym kompleksie z dziedzińcem i widokiem na Witoszę
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 181 636 - 310 135 €
Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny trzypokojowy apartament z widokiem na morze, w elitarnym budynku z basenem i spa
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 130 m2
Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83.33 m2
Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wybudowane apartamenty w luksusowym kompleksie obok bazy wioślarskiej
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Stylowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w Płowdiwie
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 76.09 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Stylowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w Płowdiwie
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 72.31 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Stylowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie w Płowdiwie
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 101.13 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nieruchomość komercyjna obok recepcji w kompleksie wypoczynkowym w Pamporowie
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 80.62 m2
Cena: 55 990 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem nad morzem w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 72.71 m2
Cena: 87 600 € /// 1 205 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią i dwoma tarasami w Koszarycy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 92.40 m2
Cena: 73 500 € /// 795 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe, ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem w kompleksie premium
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 142 m2
Cena: 558 000 € /// 3 930 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku, zaledwie minutę spacerem od stacji metra
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 111.79 m2
Cena: 245 000 € /// 2 192 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z dwiema sypialniami 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 155.38 m2
Cena: 380 000 € /// 2 446 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowany apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie Aspen Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 37.29 m2
Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 74.48 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Eleganckie mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Troszewo”
Troshevo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 79 m2
Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe w pobliżu stoków narciarskich Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 51.87 m2
Cena: 45 000 € /// 868 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem panoramicznym z widokiem na Górę Witosza
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 78 m2
Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w doskonale utrzymanym kompleksie w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83 m2
Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament typu boutique z jedną sypialnią 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 103.64 m2
Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.