Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 5
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán "Marina" u přístavu a pláže v Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 125 m²
Cena: 80 000 € /// 640 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Bytový dům nabízející různé typy apartmánů v městské části Oborishte
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 365 000 - 2 610 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 900 - 7 655 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na prodej v budově Avigeja u stanice metra
Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 111 m²
Cena: 425 000 € /// 3 829 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s velkou verandou a výhledem na moře mezi Kavarnou a Blachikem
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 145 m²
Cena: 107 000 € /// 738 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s přímým výhledem na moře v m-t Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 108.41 m²
Cena: 285 000 € /// 2 629 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt 50 metrů od moře, blízko města Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 95.82 m²
Cena: 316 200 € /// 3 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný penthouse 150 metrů od plážové linie v Ravda
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 230 m²
Cena: 255 000 € /// 1 109 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém komplexu u borového lesa poblíž Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 125.27 m²
Cena: 219 223 € /// 1 750 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán v komplexu u borového lesa poblíž Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 122.88 m²
Cena: 190 464 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový byt s velkou terasou s krásným panoramatem mořského zálivu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 159.21 m²
Cena: 246 776 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře, les a bazén, nedaleko Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 147.08 m²
Cena: 227 974 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v atraktivním komplexu na první linii u moře v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 107.98 m²
Cena: 356 400 € /// 3 301 €/m²
Novostavba v čtvrti Ovcha Kupel u ul. Boryana
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 141 330 - 314 789 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 145 - 2 300 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní třípokojový byt s výhledem na moře v srdci Varna
Center / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 108.74 m²
Cena: 339 900 € /// 3 126 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v m-t Ikantalaka
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 132 m²
Cena: 149 500 € /// 1 133 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami v luxusním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 158 500 € /// 1 219 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský třípokojový byt s výhledem na moře v centru Varna
Center / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 113.14 m²
Cena: 349 900 € /// 3 093 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s včetně parkovacího místa v "Teatralna Park Residence"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 144.54 m²
Cena: 582 025 € /// 4 027 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Exkluzivní třípokojový apartmán s výhledem na moře ve Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 144 m²
Cena: 450 000 € /// 3 125 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový panoramatický penthouse na dvou úrovních s výhledem na moře
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 186.11 m²
Cena: 299 200 € /// 1 608 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu s bazénem v Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 299 000 € /// 2 848 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s parkovacím místem ve Flora Parku
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 128.15 m²
Cena: 500 000 € /// 3 902 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickou terasou v novém komplexu u Aheloy a Ravdy
Aheloy / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 151.07 m²
Cena: 144 724 € /// 958 €/m²
Butikové apartmány v luxusní nové budově v "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 174 575 - 371 115 €
Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.