Třípokojový byt s velkou zahradou v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Cena:
215 674 € (bez DPH) (2 112 €/m² (bez DPH))
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: SOF-136348 / 4218
Umístění: Malinova Dolina / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Obytné oblasti: 102.10 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
Referenční číslo: SOF-136348 / 4218
Umístění: Malinova Dolina / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Obytné oblasti: 102.10 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
S AKTEM 14! BEZ PROVIZE OD KUPUJÍCÍHO!
Plánované dokončení - do konce roku 2026.
Uvedená cena je bez DPH.
Byt č. 1 se nachází v 1. (přízemním) patře budovy a má zastavěnou plochu 83,24 m², s dispozicí: chodba, koupelna/toaleta, samostatná toaleta, světlý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě komfortní ložnice, veranda. Byt zahrnuje v ceně přilehlou zahradu o rozloze 80,63 m² a sklad o velikosti 4,62 m².
Nemovitost se předává ve stupni dokončení dle BDS (na štuk a stěrku). Vytápění je plynové a klimatizace.
Je možnost zakoupení podzemních parkovacích míst za ceny od 26 667 eur (52 156,12 Kč) bez DPH nebo nadzemních parkovacích míst za ceny od 20 000 eur (39 116,6 Kč) bez DPH.
Lokace
Nová rezidenční budova TASKOV & STOYANOV z řady COMFORT RESIDENCE je situována v nově vzniklé oblasti čtvrti "Malinova dolina", v blízkosti Národní sportovní akademie "Vasil Levski" (NSA). Projekt je dílem renomovaného a mnohokrát oceněného architektonického studia STUDIO CREATIVE, se kterým investor dlouhodobě spolupracuje.
Lokace má vynikající dopravní dostupnost – blízko budoucí stanice metra v oblasti, na lince "Nadežda - Lozenec", k univerzitám ve "Studentském městě", NSA a Zimnímu paláci, s rychlým přístupem na "Simeonovsko šose" a Okružní silnici, Ring Mall, Business Park Sofia. Je také pohodlný přístup do přírodního parku Vitoša a do centra města.
Rezidenční komplex "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II" je příkladem modernistické architektury, která kombinuje estetiku, funkčnost a komfort. Budova je navržena tak, aby vytvářela příznivé obytné prostředí, kde světlo, prostor a příroda hrají hlavní roli. Projekt nabízí udržitelné a vysoce kvalitní městské bydlení odpovídající nejnovějším trendům v současné světové architektuře.
Výstavbu provádí lídr v luxusní výstavbě ELITE BUILDING COMPANY. Plánuje se použití nejmodernějších technologií v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a vybavením od předních světových výrobců:
• Cihly WIENERBERGER;
• Fasáda a tepelně izolační balíček BAUMIT;
• PVC okna s profilem Deceuninck Elegant – 6-komorový systém s hloubkou 76 mm, kování Roto a trojsklo, s PVC distančním rámečkem Techoform;
• 8místné výtahy ORONA s elegantním povrchem;
• Luxusně dokončené společné prostory podle designového interiérového projektu, včetně podlah z leštěného přírodního kamene.
O budově
Funkčně je budova navržena ve čtyřech úrovních s posledním terasovým patrem, přičemž každé patro je navrženo s maximálním komfortem a optimálním rozdělením bytů. Přízemí (první patro) zahrnuje přístupné byty s individuálními zelenými zahradami a hlavní vchod s moderním a přívětivým designem. Typická patra nabízejí byty s prostornými lodžiemi a francouzskými okny, která zvyšují propojení s venkovním prostorem. Byty v posledním patře jsou navrženy jako luxusní penthousy s panoramatickými terasami, nabízejícími unikátní výhledy a exkluzivní bydlení. Vertikální komunikace je řešena dvěma výtahy a jedním schodišťovým prostorem, zajišťující funkčnost a pohodlí.
"COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II" nabízí celkem 40 bytů, 41 podzemních parkovacích míst a 10 nadzemních (venkovních) parkovacích míst. V přízemí jsou byty s přilehlými soukromými zahradami, stejně jako venkovní parkovací místa.
Byty v budově jsou dvoupokojové a třípokojové. Ke každému bytu patří sklad, který je zahrnut v ceně a celkové ploše.
Platební schémata kromě dohodnutí, které je možné, jsou:
Schéma 1 s bankovním úvěrem:
• 3912 Kč (2000 eur) záloha (rezervační poplatek) pro 2-pokojový a 5868 Kč (3000 eur) pro 3- a 4-pokojový byt. Podepisuje se záložní smlouva se závazkem k podpisu předběžné kupní smlouvy;
• 30 % minus rezervační poplatek při podpisu předběžné smlouvy;
• 70 % s bankovním úvěrem po Aktu 14 (osvědčení dle čl. 181 zákona o územním plánování) ve splátkách.
Schéma 2:
• 10 % při dosažení druhého patra budovy;
• 30 % při vydání Aktu 14;
• 10 % při dokončení fasády a oken;
• 10 % při vydání Aktu 15;
• 10 % při vydání Aktu 16 (povolení k užívání).
Koncepce
Architekti a stavební podnikatel opět vsadili na rezidenční komplex s nejmodernějším designem, navržený s důrazem na minimalistický styl, čisté linie a harmonickou interakci mezi architekturou a okolním prostředím. Kompozice kombinuje funkčnost a estetiku, nabízí otevřené prostory, bohaté přirozené osvětlení a moderní materiály. Budova má pravoúhlý tvar s dobře definovanou modulární strukturou, která dodává pocit řádu a rytmu. Rozložení fasády a oken vytváří vyvážený vzhled a zároveň poskytuje optimální osvětlení a výhledy na okolní prostředí a krásné hory.
Fasádní kompozice a materiály kombinují světlé a tmavé tóny, které vytvářejí elegantní a čistý vzhled. Hlavním materiálem je světlá minerální omítka, která dodává budově lehkost a vzdušnost, zatímco bronzový akcent oken a zelené detaily vnášejí hloubku a kontrast. Skleněné zábradlí teras přidává modernost a průhlednost, zdůrazňující propojení interiérových a exteriérových prostor. Použití velkých skleněných oken (typ "francouzská") tento efekt ještě zesiluje, umožňující interiéru a exteriéru splynout v jeden celek. Střešní konstrukce je navržena tak, aby vytvořila dynamiku a charakter siluety, ale zároveň reálně chránila terasy.
Krajinné úpravy jsou klíčovým prvkem celkového designu komplexu. Prostory kolem budovy zahrnují bohatou vegetaci, okrasné stromy, keře a travnaté plochy, které vytvářejí pocit harmonie a přírodního prostředí. Zvláštní pozornost je věnována zeleným plochám s integrovanými odpočinkovými zónami, pěšími stezkami obloženými dekorativními povrchy a venkovním LED osvětlením, které zdůrazňuje architektonické detaily v noci.
Výhody "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II":
• Blízko NSA a Zimního paláce, univerzit ve "Studentském městě" - atraktivní nemovitosti pro investici a pronájem;
• Imponující vzhled, luxusní společné prostory, bezchybný design;
• Optimalizované byty s komfortními a funkčními dispozicemi;
• Plynové vytápění;
• Vysoce kvalitní výstavba a inovativní technologie;
• Investor s bohatými zkušenostmi a mnoha úspěšně realizovanými budovami.
Očekáváme Vaši poptávku
Pokud si přejete zorganizovat prohlídku nemovitosti, která Vás zajímá, nebo navštívit některou z našich kanceláří, prosím kontaktujte nás. Pro sjednání dne a času schůzky nebo prohlídky můžete zavolat na uvedené telefonní číslo v inzerátu nebo zaslat poptávku e-mailem. Náš konzultant Vám poskytne všechny potřebné informace a domluví Vám vhodný termín.
Hledáte vhodnou nemovitost pro Vás?
Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám své potřeby a preference. Náš tým provede důkladný průzkum trhu, aby Vám nabídl nemovitosti, které přesně odpovídají Vašim kritériím. Disponujeme výjimečným portfoliem vysoce kvalitních a exkluzivních bytů, které jsou dostupné pouze našim klientům. Abyste byli první, kdo o nich získá informace – kontaktujte nás.
Další služby
Jako cenný klient naší společnosti budete mít privilegium využívat zcela zdarma služby našeho zkušeného právního týmu. Navíc nabízíme komplexní řešení zahrnující pojištění nemovitosti, bezplatné finanční poradenství a výhodné podmínky financování. Naše služby se rozšiřují také do oblasti přeprodeje, pronájmu a správy nemovitostí. Zajišťujeme vysoce kvalitní opravné práce a vybavení prostřednictvím specializovaných firem, které jsou součástí naší korporátní skupiny a jsou našimi dlouholetými profesionálními partnery.
Poloha na mapě
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na Vitoshu v komplexu "Kosher" s garáží
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 125 m²
Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 116.34 m²
Cena: 256 000 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 108.99 m²
Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m²
Vyberte tuto možnost a my vás e-mailem upozorníme na jakékoli změny stavu nabídky, například:
• Změna ceny;
• Nemovitost se zapojila do propagační nabídky;
• Nemovitost je rezervována nebo prodána;
• Další novinky týkající se nemovitosti.
• Nemovitost je stažena z prodeje;
Z odběru oznámení se můžete kdykoli snadno odhlásit.• Změny podmínek nabídky;
• Změna výše investice;
• Předmět investice byl plně realizován;
• Nabídka vypršela.
Pokud se v budoucnu rozhodnete, že tuto nabídku již nechcete sledovat, můžete se snadno odhlásit.
Chcete-li získat naprosto přesné informace o volných nemovitostech k prodeji v projektu a jejich aktuálních cenách, kontaktujte prosím naši kancelář na uvedených kontaktních údajích.
Snažíme se udržovat naše ceníky naprosto aktuální a správné, ale vzhledem k velkému počtu nových projektů v našem katalogu a velmi dynamickému prodeji je to často nemožné.
Děkujeme za pochopení!

...Jako osvědčený specialista pracuje Stonehard PREMIER na tržním umístění a prodeji řady nových stavebních projektů, jejichž realizaci nám svěřily přední podnikatelské společnosti v Bulharsku i v zahraničí...