Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 4
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Prvotřídní třípokojový byt v elitním komplexu v kv. "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 106 m²
Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderním bytovém komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 174.61 m²
Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderním komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 193.69 m²
Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderním komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 112.23 m²
Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v komplexu s moderní architekturou v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 103.12 m²
Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderním komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 168.77 m²
Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na prodej v uzavřeném komplexu
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 102.60 m²
Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 112.23 m²
Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Butikový třípokojový apartmán s designovým interiérem a dvorem v KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 144.72 m²
Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný byt na prodej s dvorem a AKT 16 v čtvrti "Bojana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 111 m²
Cena: 260 000 € /// 2 342 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v luxusním komplexu na první linii v Nesebar
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 132.97 m²
Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový byt v energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 139.88 m²
Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán na první linii v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 132.97 m²
Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m²
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 172 072 - 719 504 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 630 - 2 930 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Zcela nový, vynikající třípokojový byt s parkovacím místem u Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 122.01 m²
Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na Vitošu v komplexu "Kosher" s garáží
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 125 m²
Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový apartmán na první linii u moře s výhledem na moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 302.92 m²
Cena: 250 000 € /// 825 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém bytovém domě u pláže v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 102.47 m²
Cena: 126 088 € /// 1 230 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře 50 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 189 000 € /// 2 100 €/m²
Výjimečné byty na vynikající lokalitě, jen 100 m od moře v Nesebar
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 189 622 - 505 680 €
Ceny za m²: 2 350 - 3 322 €/m²
PROJEKT
Butikový dvoupokojový byt v sofistikované novostavbě v oblasti Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 153.51 m²
Cena: 570 000 € /// 3 713 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní třípokojový apartmán s výhledem na moře v m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 136.69 m²
Cena: 330 000 € /// 2 414 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na prodej před Akt 16 v kv. "Krǎstova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 108.99 m²
Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickým výhledem na moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 88 m²
Cena: 105 600 € /// 1 200 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.