Bytový komplex s různými typy apartmánů u parku "Vazraždane"
Ceny nemovitostí v projektu
218 227 - 926 649 € (bez DPH) (1 550 - 2 050 €/m² (bez DPH))
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: Kbs 107111 / 3127
Umístění: Serdika / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Obytné oblasti: 104 m² - 452 m²
Počet nemovitostí v budově/komplexu: 27
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Jednopokojov? byty, Dvoupokojov? byty, , , Velk? byty, Obchody, Gar??e, ,
Referenční číslo: Kbs 107111 / 3127
Umístění: Serdika / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu:
Obytné oblasti: 104 m² - 452 m²
Počet nemovitostí v budově/komplexu: 27
Vydáno stavební povolení – srpen 2023!
Komplex je pohodlně situován v širším centru hlavního města, v tiché a zelené ulici, na pěší vzdálenost od: parku Vǎzraždane, Sportovní Sofie, Ruského památníku, obchodního centra Mol Sofia, stanic metra "K. Veličkov" a "Opalčenska", supermarketů, mateřských škol a škol.
Projekt zahrnuje výstavbu uzavřeného komplexu s vnitřním parkovým prostředím, širokými alejemi s odpočinkovými zónami a dětskými hřišti, 9 obchody, restaurací se zahradou, dětským hřištěm, byty s vlastní zelenou zahradou, penthousy s prostornými terasami a krásným výhledem, správou a údržbou 24/7 firmou kontrolovanou investorem.
Komplex zahrnuje 12 budov s různým počtem pater /až do 17. patra/, přičemž jsou navrženy:
881 bytů s 1, 2, 3 nebo 4 ložnicemi;
9 obchodů
restaurace se zahradou;
982 parkovacích míst a garáží;
dětská hřiště;
Projekt je realizován ve dvou fázích výstavby, což zaručuje lepší organizaci a kontrolu kvality provedení.
• Budovy 4–12 mají plánovaný Akt 16 na začátku roku 2028.
• Budovy 1–3 mají plánovaný Akt 16 na konci roku 2028.