Nemovitosti a projekty novostaveb v Bulharsko od předních stavebních společností - Страница 7
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRÁVA
Exkluzivní apartmány v novostavbě na "Simeonovsko Shose" v okrese "Vitoša"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 160 583 - 285 978 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m² (bez DPH)
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 154 000 - 685 000 €
Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m²
Apartmány v novém moderním komplexu s vnitřním dvorem a výhledy na Vitoshu
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 181 636 - 310 135 €
Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83.33 m²
Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nově postavené apartmány v luxusním komplexu vedle veslařské základny
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt "na klíč" v komplexu blízko lyžařských sjezdovek v Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 80.37 m²
Cena: 56 000 € /// 697 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 85 m²
Cena: 99 000 € /// 1 165 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prvotřídní třípokojový byt v elitním komplexu v kv. "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 106 m²
Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojové byty v novém bytovém komplexu s moderní architekturou a klidným prostředím v čtvrti Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 174.61 m²
Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 193.69 m²
Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojové apartmány v novém bytovém komplexu s moderní architekturou a klidným prostředím v čtvrti Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 84.78 m²
Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Čtyřpokojové apartmány v novém bytovém komplexu s moderní architekturou a klidným prostředím v čtvrti Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 239.62 m²
Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 112.23 m²
Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 103.12 m²
Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 168.77 m²
Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byt se třemi ložnicemi a prostorným obývacím pokojem na prodej v uzavřeném komplexu
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 171 m²
Cena: 540 360 € /// 3 160 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na prodej v uzavřeném komplexu
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 102.60 m²
Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v komplexu s bazénem u Action Aquapark Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Mistrovské dílo nad městem - ultraluxusní penthouse s 360° panoramatem, na bulváru "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 311 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s výhodnou polohou 600 m od pláže v Slunečném pobřeží
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojové byty v novém bytovém komplexu s moderní architekturou a klidným prostředím v čtvrti Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 79.60 m²
Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 112.23 m²
Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Butikový třípokojový apartmán s designovým interiérem a dvorem v KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 144.72 m²
Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.