Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 30
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Apartmány na prodej v rezidenčním komplexu na první linii, Korfu
Corfu (Kerkyra) / Corfu / Řecko mapa
Ceny nemovitostí: 195 000 - 565 000 €
Ceny za m²: 3 932 - 5 104 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 46 024 - 135 313 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 200 - 1 250 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt s výhledem na moře v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 84.55 m²
Cena: 110 000 € /// 1 301 €/m²
Byty na prodej v BAYZ102, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 408 823 - 8 263 149 €
Ceny za m²: 5 968 - 10 291 €/m²
Byty na prodej v Diamondz, JLT
Jumeirah Lake Tower / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 317 687 - 1 264 658 €
Ceny za m²: 5 851 - 7 248 €/m²
Apartmány v butikovém domě poblíž pláže Harmanite v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 52 700 - 69 250 €
Ceny za m²: 1 098 - 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v obytném komplexu na prodej v Elin Pelin
/ Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 71.15 m²
Cena: 106 800 € /// 1 501 €/m²
Byty na prodej v Oasiz 2, Dubai Silicon Oasis
Dubai Silicon Oasis / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 174 306 - 276 922 €
Ceny za m²: 4 565 - 5 138 €/m²
Apartmány jen pár minut od centra v novém komplexu Velingrad homes
Velingrad / Pazardjik / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 42 013 - 121 814 €
Ceny za m²: 1 100 - 1 100 €/m²
Byty v novém komplexu ze dvou moderních budov v "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 167 923 - 305 070 €
Ceny za m²: 2 000 - 2 500 €/m²
Butikové apartmány v novém uzavřeném komplexu jen pár metrů od moře v Carevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 61 486 - 249 939 €
Ceny za m²: 1 300 - 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní obytná budova s různými typy apartmánů v čtvrti Lozenec, pár metrů od Mall Paradise
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 423 500 - 1 111 080 €
Ceny za m²: 3 591 - 6 143 €/m²
Apartmány na prodej v Marriott Residences, JLT
Jumeirah Lake Tower / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 511 387 - 1 355 273 €
Ceny za m²: 5 358 - 7 442 €/m²
Byty na prodej v Aark Residences, Dubailand
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 231 940 - 269 894 €
Ceny za m²: 3 156 - 3 283 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt s vlastním dvorem a výhledem na Vitoshu
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou v novostavbě v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
Apartmány v luxusním komplexu se zeleným dvorem, fitness a SPA
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán s jednou ložnicí v novém komplexu s vybavením na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 58.71 m²
Cena: 113 096 € /// 1 926 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní dvoupokojový apartmán s výhledem na moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 104 m²
Cena: 93 000 € /// 894 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní dvoupokojový apartmán v nejnovější budově „zeleného“ komplexu v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 62.06 m²
Cena: 113 000 € /// 1 821 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt v uzavřeném komplexu v centru k.k. Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 59 m²
Cena: 94 000 € /// 1 593 €/m²
Nová obytná budova v širším centru
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 167 080 - 405 862 €
Ceny za m²: 1 800 - 2 500 €/m²
Rezidence JW Marriott, ostrov Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 832 406 - 1 382 353 €
Ceny za m²: 7 949 - 11 462 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v novém elitním uzavřeném komplexu se SPA centrem ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 111 412 - 649 458 €
Ceny za m²: 2 800 - 3 800 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.