Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 31
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Apartmány na prodej v SORA Beach Residences, ostrov Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 686 188 - 2 685 087 €
Ceny za m²: 8 305 - 9 407 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v elitním komplexu na pláži Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.50 m²
Cena: 114 900 € /// 1 754 €/m²
Apartmány na prodej ve Fairmont Marina Residences, Abú Zabí
Abu Dhabi / Emirát Abú Zabí / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 687 644 - 1 797 783 €
Ceny za m²: 7 429 - 9 699 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný dvoupokojový byt s výhledem na moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 98 m²
Cena: 77 500 € /// 791 €/m²
Nově postavené apartmány v SPA komplexu na první linii v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 86 983 - 670 080 €
Ceny za m²: 2 650 - 5 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 94 900 - 209 900 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 450 - 1 798 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s krásným výhledem na moře u Sv. Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 68 m²
Cena: 71 999 € /// 1 059 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 58.78 m²
Cena: 105 000 € /// 1 786 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu s bazény v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 65 000 € /// 1 000 €/m²
Nová obytná budova u Business Park Sofia a stanice metra Business park
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 223 341 - 494 837 €
Ceny za m²: 2 350 - 2 350 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán s výhledem na moře v elitním golfovém resortu nedaleko Balčiku
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 79.71 m²
Cena: 69 000 € /// 866 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt 7 minut od pláže v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 86 000 € /// 1 194 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský dvoupokojový apartmán v butikovém komplexu ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 134.31 m²
Cena: 282 051 € /// 2 100 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový apartmán s výhledem na moře ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 113.13 m²
Cena: 278 300 € /// 2 460 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán s výhledem na moře v elitním komplexu na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 127.56 m²
Cena: 159 000 € /// 1 246 €/m²
Apartmány na prodej v Poseidonia Residences, Cana Bay
Punta Cana / La Altagracia / Dominikánská republika mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 170 360 - 523 126 €
Ceny za m²: 1 827 - 3 448 €/m²
Sobha Hartland II / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 454 380 - 1 722 234 €
Ceny za m²: 5 017 - 6 998 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány s výhledem na moře v butikové novostavbě nominované v PIPA
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 205 000 - 270 000 €
Ceny za m²: 2 143 - 3 042 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný a světlý dvoupokojový byt 100 metrů od moře v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 74.33 m²
Cena: 85 480 € /// 1 150 €/m²
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 193 200 - 530 000 €
Ceny za m²: 1 675 - 2 967 €/m²
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 106 700 - 143 700 €
Ceny za m²: 1 509 - 1 703 €/m²
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 386 566 €
Ceny za m²: 5 086 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán s výhledem na mořský záliv v sofistikovaném komplexu na South Beach
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 59.74 m²
Cena: 160 000 € /// 2 678 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v elegantním komplexu vedle South Beach
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60.90 m²
Cena: 185 000 € /// 3 038 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.