Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 28
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Skala Sotiros / Thasos / Řecko mapa
Ceny nemovitostí: 103 500 - 524 000 €
Ceny za m²: 2 147 - 2 853 €/m²
Skala Rachoni / Thasos / Řecko mapa
Ceny nemovitostí: 155 500 - 172 500 €
Ceny za m²: 2 797 - 2 804 €/m²
Apartmány na prodej v Costa Mare, ostrov Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 2 775 828 - 5 540 828 €
Ceny za m²: 35 079 - 42 156 €/m²
Byty v novém rezidenčním komplexu v Gagarinově čtvrti
Gagarin / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 66 751 - 157 122 €
Ceny za m²: 1 090 - 1 290 €/m²
Byty v novém rezidenčním domě vedle stanice metra Business Park Sofia
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 203 511 - 322 772 €
Ceny za m²: 1 977 - 2 048 €/m²
Apartmány v novém komplexu K16 Peak v lyžařském středisku Kolašin Valleys v Černé Hoře
Kolasin / Kolasin / Černá Hora mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 164 868 - 611 300 €
Ceny za m²: 5 501 - 10 983 €/m²
Apartmány v novém komplexu K1450 Nest v lyžařském středisku Kolašin Valleys v Černé Hoře
Kolasin / Kolasin / Černá Hora mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 250 000 - 507 920 €
Ceny za m²: 6 000 - 7 534 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v populárním komplexu u Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 47 m²
Cena: 60 900 € /// 1 296 €/m²
Byty na prodej v La Mazzoni, ostrov Al Marjan
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 526 285 - 1 509 829 €
Ceny za m²: 5 468 - 7 013 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na bazén, v prvotřídním komplexu ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 52 m²
Cena: 99 000 € /// 1 904 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.75 m²
Cena: 119 950 € /// 1 824 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 58.92 m²
Cena: 79 895 € /// 1 356 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v luxusním komplexu Lucky Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 69.11 m²
Cena: 68 500 € /// 991 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní dvoupokojový byt s výhledem na moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 115.74 m²
Cena: 100 000 € /// 864 €/m²
PRÁVA
Apartmány v novém komplexu 20 metrů od pláže v Nea Kerdilia
/ Serres / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 83 125 - 225 000 €
Ceny za m²: 715 - 2 500 €/m²
Byty na prodej v DAMAC Riverside Views
Dubai Investments Park / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 277 859 - 557 593 €
Ceny za m²: 3 272 - 4 382 €/m²
Luxusní apartmány s výhledem na moře, pár metrů od pláže v Kavale
Kavala / Kavala / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 97 500 - 239 500 €
Ceny za m²: 3 050 - 3 613 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 78.16 m²
Cena: 195 400 € /// 2 500 €/m²
Třípokojové apartmány v Leto - nový komplex, 230 m od pláže
Paralia Ofriniou / Kavala / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 156 000 €
Ceny za m²: 2 689 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Marina - dvoupokojový byt s výhledem na moře v udržované budově v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 87 m²
Cena: 77 000 € /// 885 €/m²
Apartmány v moderní budově v nově se rozvíjející oblasti v Burgasu
Slaveykov / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 110 154 - 216 150 €
Ceny za m²: 1 650 - 1 700 €/m²
Paralia Ofriniou / Kavala / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 132 000 - 193 000 €
Ceny za m²: 2 250 - 2 610 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v elegantním komplexu na mořských útesech
Ahtopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 73.55 m²
Cena: 165 488 € /// 2 250 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.