Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 29
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Moderní apartmány v komplexu The Dolphin 2 - blízko moře v Kavale, Řecko
Kavala / Kavala / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 285 500 - 319 000 €
Ceny za m²: 3 125 - 5 000 €/m²
Apartmány poblíž stanice metra "Slivnica" v okrese "Ljulin 8"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 155 000 - 222 000 €
Ceny za m²: 1 850 - 1 900 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Plně zařízený dvoupokojový byt s krbem na skvělé lokalitě v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 50.09 m²
Cena: 65 000 € /// 1 298 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt na první linii u moře v Slunečném pobřeží, blízko Nessebaru
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 89 900 € /// 1 249 €/m²
Moderní apartmány v novém komplexu 250 metrů od pláže na ostrově Thassos
Skala Rachoni / Thasos / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 103 500 - 169 500 €
Ceny za m²: 2 799 - 2 805 €/m²
Komfortní apartmány v komplexu Forest Island v Prinosu na ostrově Thassos
/ Thasos / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v moderním komplexu na druhé linii u moře v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67.19 m²
Cena: 106 442 € /// 1 584 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový penthouse na první linii u moře ve městě Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 93.97 m²
Cena: 250 000 € /// 2 660 €/m²
Apartmány na prodej v Aquamarine Beach Residences, ostrov Siniya
Siniya island / Umm Al Quwain / Emirát Umm al-Kuvajn / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 365 626 - 566 610 €
Ceny za m²: 5 929 - 6 225 €/m²
Apartmány v Burdž Chalífa - nejvyšší budově světa
Downtown / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 667 706 - 7 028 480 €
Ceny za m²: 7 046 - 16 838 €/m²
Byty na prodej v Sobha One, Sobha Hartland
Sobha Hartland / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 416 769 - 2 458 641 €
Ceny za m²: 6 305 - 7 086 €/m²
Byty na prodej v Rove Home Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 380 967 - 1 325 103 €
Ceny za m²: 8 602 - 9 675 €/m²
Byty na prodej v Binghatti Skyrise, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 506 812 - 636 253 €
Ceny za m²: 6 564 - 6 702 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra v komplexu s vybavením na pobřeží moře ve Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 64.77 m²
Cena: 98 000 € /// 1 513 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu na první linii u moře v Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 64.95 m²
Cena: 117 000 € /// 1 801 €/m²
Byty na prodej v MAG 777, Dubai Sports City
Dubai Sports City / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 184 380 - 445 371 €
Ceny za m²: 3 420 - 4 477 €/m²
Byty v inovativním komplexu u Lovního parku v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 175 000 - 962 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 354 - 3 205 €/m² (bez DPH)
Slaveykov / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 99 956 - 364 579 €
Ceny za m²: 1 850 - 2 100 €/m²
PRÁVA
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 85 000 - 320 000 €
Ceny za m²: 1 081 - 1 658 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s anglickou zahradou pár metrů od lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 87 m²
Cena: 119 000 € /// 1 368 €/m²
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 173 652 - 450 527 €
Ceny za m²: 2 450 - 2 900 €/m²
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 102 800 - 323 880 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 790 €/m²
Byty na prodej v Helvetia, JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 254 128 - 1 260 064 €
Ceny za m²: 3 369 - 4 524 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.