Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 30

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 102.10 m2

Cena: 215 674 € /// 2 112 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie "pod klucz" z widokiem na góry w Pamporowie

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 85.29 m2

Cena: 57 000 € /// 668 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65.50 m2

Cena: 165 000 € /// 2 519 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

OCULUS – nowoczesne apartamenty w sercu Pafos

Paphos / Western Cyprus / Cypr mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 346 500 - 430 500

Ceny za m²: 3 709 - 4 083 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z widokiem na morze, kilka metrów od plaży, Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 158 000 € /// 2 225 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.12 m2

Cena: 69 000 € /// 1 638 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 141 m2

Cena: 652 000 € /// 4 624 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 128.95 m2

Cena: 309 480 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 124.96 m2

Cena: 299 898 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 122.09 m2

Cena: 293 016 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jasne, dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 115.56 m2

Cena: 277 344 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 98.64 m2

Cena: 236 738 € /// 2 400 €/m2

Wille premium z 5 sypialniami w Mira Villas zaprojektowane przez Bentley Home w Dubaju

Nad Al Sheba 1 / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 6 374 831 - 6 428 248

Ceny za m²: 9 514 - 9 594 €/m2

Apartamenty w Eltiera Views – ekskluzywnym kompleksie w Jumeirah Lakes Towers

Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 497 576 - 1 019 792

Ceny za m²: 6 362 - 6 960 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65 m2

Cena: 82 800 € /// 1 274 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem w pobliżu centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 64.20 m2

Cena: 78 000 € /// 1 215 €/m2

Designersko urządzone apartamenty w Gianfranco Ferré Residences, Al Marjan Island

Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 377 898 - 3 628 101

Ceny za m²: 6 114 - 9 584 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w kompleksie w pobliżu plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 162 000 € /// 1 296 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z balkonem od strony południowej, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 44 m2

Cena: 60 000 € /// 1 364 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament zaledwie kilka metrów od plaży w Słonecznym Brzegu. Bez opłat za utrzymanie!

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 95 m2

Cena: 122 000 € /// 1 284 €/m2

Przestronne apartamenty z widokiem na morze w Avida Residences, Dubai Islands

Dubai Islands / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 497 382 - 2 023 031

Ceny za m²: 4 932 - 8 846 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem widokowym w nowym kompleksie w dzielnicy „Sarafovo”

Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 129.11 m2

Cena: 198 000 € /// 1 534 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy 450 metrów od plaży w kompleksie wypoczynkowym Elenite

Elenite / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65 m2

Cena: 35 000 € /// 538 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku naprzeciwko Marina Port Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 138 000 € /// 2 060 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.