Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 15
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne, umeblowane studio w zamkniętym kompleksie, niedaleko parku Pirin
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 42.27 m2
Cena: 52 838 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Komfortowo urządzone studio z widokiem na panoramę w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 42.30 m2
Cena: 71 487 € /// 1 690 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią i widokiem na park w dzielnicy „Trakia”
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 75 m2
Cena: 165 000 € /// 2 200 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronne studio w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, blisko pól golfowych Bansko i Pirin
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 48.64 m2
Cena: 51 000 € /// 1 049 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy dom z prywatnym podwórkiem, bezpośrednim wejściem z ulicy i widokiem na Górę Witosza
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 240 m2
Cena: 990 000 € ///
Trzypokojowe wille w Panorama Anna-Maria, położone w kurorcie Kariani
Kariani / Kavala / Grecja mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 324 000 - 346 000 €
Ceny za m²: 3 196 - 3 206 €/m2
Jasne i komfortowe apartamenty w nowym kompleksie 80 m od plaży w Nea Kerdilia
Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 101 000 - 248 000 €
Ceny za m²: 2 360 - 2 699 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w pobliżu centrum Pomorie
Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 55.18 m2
Cena: 102 083 € /// 1 850 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe mieszkanie z jedną sypialnią 600 m od plaży w Pomorie
Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 56.39 m2
Cena: 104 321 € /// 1 850 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Studio w nowym budynku 600 m od plaży w Pomorie
Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 33.81 m2
Cena: 62 548 € /// 1 850 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w kompleksie Kosher
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 129 m2
Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m2
Dwupokojowe mieszkanie w Del Oro - kompleks w spokojnej okolicy blisko morza
Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 121 500 - 205 000 €
Ceny za m²: 2 295 - 2 504 €/m2
Wille z dwiema i trzema sypialniami w nowym kompleksie 50 m od plaży w Nea Kerdilia
Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 295 000 - 550 000 €
Ceny za m²: 3 433 - 4 539 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowocześnie umeblowany apartament z dwiema sypialniami w pobliżu plaży w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 110 m2
Cena: 160 000 € /// 1 455 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe dwupokojowe mieszkanie w budynku na pierwszej linii zabudowy w Pomorie
Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 94.65 m2
Cena: 209 900 € /// 2 218 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne studio wśród natury w kompleksie Green Life
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 50 m2
Cena: 72 000 € /// 1 440 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jasny apartament z jedną sypialnią z widokiem na góry Pirin, położony w całorocznym kompleksie
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 67.95 m2
Cena: 108 000 € /// 1 589 €/m2
Komfortowe apartamenty w Daphne - nowy kompleks blisko plaży w Skala Rachoni
Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 85 500 - 157 500 €
Ceny za m²: 2 597 - 2 604 €/m2
Budynek mieszkalny z dwoma wejściami, kilka metrów od stacji metra i mostu „Chavdar”
Hadzhi Dimitar / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 219 000 - 430 000 €
Ceny za m²: 2 738 - 2 881 €/m2
Komfortowe nowe apartamenty zaledwie 100 m od plaży w Skala Rachoni na wyspie Thassos
Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 134 000 - 203 000 €
Ceny za m²: 2 994 - 3 005 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe w budynku mieszkalnym, w pobliżu kolejki gondolowej
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 90.23 m2
Cena: 125 000 € /// 1 385 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament typu maisonette z pięknym widokiem na morze i zatokę Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 151.53 m2
Cena: 270 000 € /// 1 782 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane dwupokojowe mieszkanie z łatwym dostępem do ośrodka narciarskiego i centrum Banska
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 94.27 m2
Cena: 130 000 € /// 1 379 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z pięknym 180-stopniowym widokiem na morze w Czernomorec
Chernomorets / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 101 m2
Cena: 192 800 € /// 1 909 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.