Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 16
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu s bazénem v Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 83 000 € /// 1 277 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt 100 metrů od pláže v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 84.70 m²
Cena: 125 000 € /// 1 476 €/m²
Prostorné apartmány v moderním komplexu The Symphony od Imtiazu, Nad Al Sheba 1
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 393 676 - 1 112 610 €
Ceny za m²: 5 944 - 7 236 €/m²
Byty v luxusní novostavbě u parku "Zaimov" v městské části "Oborishte"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 269 280 - 534 076 €
Ceny za m²: 3 969 - 4 171 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém domě v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 73.95 m²
Cena: 199 700 € /// 2 700 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt s parkovacím místem v prestižním komplexu „Teatralna Park Residence“
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 62.41 m²
Cena: 394 420 € /// 6 320 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém domě u NSA
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 73.56 m²
Cena: 195 000 € /// 2 651 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový byt v komplexu 100 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 53 m²
Cena: 115 000 € /// 2 170 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu s bazénem v centru Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 50 m²
Cena: 64 000 € /// 1 280 €/m²
Byty v nové budově s Akt 14 v prestižní čtvrti "Vinica"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 98 000 - 183 200 €
Ceny za m²: 1 649 - 2 119 €/m²
Apartmány v novostavbě s elegantním vzhledem na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 69 500 - 130 896 €
Ceny za m²: 1 510 - 2 548 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový byt se systémem Smart Home v okrese Bojana
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 76.34 m²
Cena: 198 484 € /// 2 600 €/m²
PRÁVA
Apartmány na první linii u moře v luxusním Uniko Residences v Santo Domingo
/ Dominikánská republika mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 193 591 - 601 422 €
Ceny za m²: 2 167 - 5 018 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu s bazénem v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 117 936 € /// 1 310 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v novém komplexu nedaleko pláže Kavatsite a Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75.74 m²
Cena: 109 900 € /// 1 451 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný apartmán s jednou ložnicí v butikovém komplexu poblíž pláže Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 89.71 m²
Cena: 132 900 € /// 1 481 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní apartmán s jednou ložnicí v novém komplexu u moře
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 96.51 m²
Cena: 139 900 € /// 1 450 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný apartmán s jednou ložnicí poblíž pláže Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 82.73 m²
Cena: 119 900 € /// 1 449 €/m²
PRÁVA
Dvoupokojový byt č. 14 v "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 72.28 m²
Cena: 153 595 € /// 2 125 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v butikovém komplexu v Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.07 m²
Cena: 94 900 € /// 1 458 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě 450 metrů od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66.80 m²
Cena: 133 600 € /// 2 000 €/m²
Komfortní apartmány v Al Haseen 5 - novostavbě v průmyslové čtvrti Dubaje
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 141 411 - 766 761 €
Ceny za m²: 4 036 - 4 539 €/m²
Luxusní, plně zařízené apartmány v Electra od Acube, JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 230 114 - 653 293 €
Ceny za m²: 4 045 - 4 782 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s verandou a vlastním dvorem 150 m od pláže v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 61.40 m²
Cena: 103 000 € /// 1 678 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.