Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 4
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere nr. 73, cu vedere spre Vitoșa, în OKINAWA Boutique
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 116.34 m²
Preţ: 256 000 € /// 2 200 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță exclusivist în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.68 m²
Preţ: 124 600 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament gata de construit cu vedere la mare într-un complex pe coastă, orașul Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.19 m²
Preţ: 145 000 € /// 2 492 €/m²
DREPTURI
Apartamente într-o clădire rezidențială de lux în Nesebăr
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 74 759 - 290 598 €
Prețuri pe m²: 1 550 - 2 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio spațios cu orientare estică în zona telescaunului din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 57.87 m²
Preţ: 54 000 € /// 933 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio de lux cu terasă spațioasă, situat în Pirin Golf și Country Club
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu un dormitor și o terasă spațioasă pe Plaja Centrală
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.52 m²
Preţ: 140 179 € /// 1 988 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament excelent cu vedere frumoasă la mare, Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.52 m²
Preţ: 140 179 € /// 1 988 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament minunat cu terasă panoramică spre mare în satul Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.13 m²
Preţ: 147 044 € /// 1 984 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio minunat cu terasă pe plaja centrală din Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.32 m²
Preţ: 66 186 € /// 1 773 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat cu terasă, Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.17 m²
Preţ: 70 433 € /// 1 895 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio excelent cu terasă pe plaja Centrală
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.17 m²
Preţ: 70 434 € /// 1 895 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor și vedere la mare, piscină și plajă în Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 80.10 m²
Preţ: 148 708 € /// 1 857 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu terasă într-un complex pe plaja Centrală
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.50 m²
Preţ: 61 947 € /// 1 652 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu terasă într-un complex excelent de pe malul mării, pe plaja Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.50 m²
Preţ: 61 947 € /// 1 652 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu terasă într-un complex elegant pe Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 39.17 m²
Preţ: 64 517 € /// 1 647 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate modernă cu un dormitor într-un complex tip boutique pe falezele mării
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.94 m²
Preţ: 135 562 € /// 2 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică în St. Johns Hill / St. Johns Hill
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 765 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat și spațios într-un complex de elită în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 67.08 m²
Preţ: 73 115 € /// 1 090 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament "Tanya" - apartament cu două camere într-un complex prestigios lângă mare
Asparuhovo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 91 m²
Preţ: 179 900 € /// 1 977 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu două camere la 3 minute de telecabină
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.54 m²
Preţ: 105 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
"Diplomat" - birou exclusiv într-o clădire de afaceri modernă cu vedere la mare
m-t Pchelina / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 254.12 m²
Preţ: 425 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere și garaj în complexul "Detelina", Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 397 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios nemobilat în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 68.01 m²
Preţ: 48 747 € /// 717 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.