Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 22
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Byty v novém obytném domě na úpatí Vitoshy
m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 357 000 €
Ceny za m²: 2 485 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komplex s rekreačními apartmány u Jižní pláže v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 135 000 - 390 000 €
Ceny za m²: 1 444 - 2 495 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v elegantním novém komplexu u Jižní pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 211 872 - 332 425 €
Ceny za m²: 2 100 - 2 800 €/m²
Nemovitosti v novém bytovém komplexu blízko Business Park Sofia
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 97 434 - 478 769 €
Ceny za m²: 1 400 - 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
"Beach" - třípokojový apartmán v luxusním komplexu na první linii u moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 154 m²
Cena: 184 800 € /// 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v nové butikové budově u Lvího mostu
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 290 000 €
Ceny za m²: 2 634 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byty v novém komplexu u borového lesa, blízko pláže Zlatna ribka
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 73 424 - 560 775 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 850 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
"Panorama" - třípokojový byt v uzavřeném komplexu v Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 123 m²
Cena: 110 000 € /// 894 €/m²
Luxusní nemovitosti s výhledem na moře, jen pár metrů od pláže v Arkutinu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 81 590 - 520 851 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 318 - 2 478 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
"El mar" - třípokojový byt v 4hvězdičkovém komplexu v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 96 m²
Cena: 84 000 € /// 875 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový mezonet s výhledem na moře na první linii v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 123 m²
Cena: 240 000 € /// 1 951 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní apartmány s výhledem na moře v Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 152 064 - 235 532 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 200 €/m²
Apartmány v nové butikové budově na úpatí Vitoshy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 289 140 - 473 970 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 000 - 3 000 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novostavbě vedle katedrály
Center / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 126.59 m²
Cena: 250 000 € /// 1 975 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byty v novém komplexu s Akt 16, s minerálními bazény
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 115 312 - 231 696 €
Ceny za m²: 1 741 - 1 901 €/m²
Byty v nové moderní budově blízko stanice metra "Hadži Dimitar"
Suhata Reka / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 152 920 - 367 420 €
Ceny za m²: 1 968 - 2 185 €/m²
Bytový dům na prodej v kv. Malinova dolina
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 106 113 - 208 596 €
Ceny za m²: 1 530 - 1 690 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový mezonet na první linii u moře, u Rajského zálivu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 250 000 € /// 1 923 €/m²
Komfortní apartmány v novém komplexu s bazénem u moře v Achtopolu
Ahtopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 78 831 - 271 014 €
Ceny za m²: 1 600 - 2 100 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderní třípokojový apartmán v luxusním komplexu na pobřeží jižních pláží v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 88 m²
Cena: 120 000 € /// 1 364 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butikové apartmány v novém moderním domě v centru Sofie
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 567 630 € (bez DPH)
Ceny za m²: 4 500 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Moderní apartmán v uzavřeném komplexu
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 600 000 € /// 5 714 €/m²
Nové apartmány, kanceláře a obchody u stanice metra "Miziya"
Ovcha Kupel 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 358 290 - 432 900 €
Ceny za m²: 2 300 - 2 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nově postavené apartmány v moderním komplexu hned vedle pláže Ravda
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 106 442 - 183 820 €
Ceny za m²: 1 490 - 1 702 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.