Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 20
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Nová obytná budova v širším centru
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 167 080 - 405 862 €
Ceny za m²: 1 800 - 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v novém elitním uzavřeném komplexu se SPA centrem ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 111 412 - 649 458 €
Ceny za m²: 2 800 - 3 800 €/m²
Nově postavené apartmány v SPA komplexu na první linii v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 86 983 - 670 080 €
Ceny za m²: 2 650 - 5 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v moderním komplexu novostavba u pláže Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 94 900 - 209 900 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 450 - 1 798 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový mezonet s panoramatickou střešní terasou s 360stupňovým výhledem
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 112.52 m²
Cena: 300 000 € /// 2 666 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán se 2 koupelnami a 2 balkony, umístěný v obytné budově v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 141.73 m²
Cena: 163 500 € /// 1 154 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře v oblíbeném komplexu u Kavarny
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 146.12 m²
Cena: 131 508 € /// 900 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s krásnými výhledy na Vitoshu
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 123 m²
Cena: 495 000 € /// 4 024 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butiková budova pár metrů od Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 317 028 - 424 096 €
Ceny za m²: 2 098 - 2 900 €/m²
Nová obytná budova u Business Park Sofia a stanice metra Business park
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 223 341 - 494 837 €
Ceny za m²: 2 350 - 2 350 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán s výhledem na bazén, 350 m od pláže v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 122 m²
Cena: 110 000 € /// 902 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v butikovém komplexu 150 metrů od pláže ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 96.50 m²
Cena: 192 000 € /// 1 990 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný třípokojový byt u Botanické zahrady v Balčiku
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 96.78 m²
Cena: 129 900 € /// 1 342 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný a jižní dvoupokojový apartmán v krásném uzavřeném komplexu, blízko lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 103 m²
Cena: 130 000 € /// 1 262 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány s výhledem na moře v butikové novostavbě nominované v PIPA
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 205 000 - 270 000 €
Ceny za m²: 2 143 - 3 042 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt s třemi balkony na skvělé lokalitě v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 102.80 m²
Cena: 75 000 € /// 730 €/m²
Byty v moderním komplexu s bazénem, zahradou a přímým přístupem na pláž
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 193 200 - 530 000 €
Ceny za m²: 1 675 - 2 967 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní třípokojový apartmán v luxusním komplexu u Cacao Beach, Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 157 m²
Cena: 390 000 € /// 2 484 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře v butikovém komplexu na South Beach
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 95.08 m²
Cena: 280 000 € /// 2 945 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zcela nový třípokojový byt v komplexu "Макси"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 142.26 m²
Cena: 475 000 € /// 3 339 €/m²
Nová obytná budova u parku a stanice metra Alexander Malinov
Mladost 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 185 136 - 411 284 €
Ceny za m²: 2 100 - 3 082 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Výjimečný majetek v elitní budově u Cacao Beach, Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 185.20 m²
Cena: 308 000 € /// 1 663 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající třípokojový byt 70 m od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 120 m²
Cena: 246 000 € /// 2 050 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský třípokojový byt v "Cграда на годината 2008" - "Жаклин"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 148 m²
Cena: 558 000 € /// 3 770 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.