Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 18
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Luxusní byty v polyfunkčním domě na bulváru G. M. Dimitrova.
Dianabad / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Byty v novém butikovém komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Nová bytová budova s různými typy apartmánů v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 178 794 - 185 117 €
Ceny za m²: 1 800 - 1 900 €/m²
Byty v novém komplexu malých budov v kv. "Ostromila"
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 134 665 - 135 600 €
Ceny za m²: 1 200 - 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v atraktivním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 54 931 - 155 121 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 250 - 1 450 €/m² (bez DPH)
Třípokojové byty v moderní novostavbě v "Lyulin 5"
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 111 800 - 283 500 €
Ceny za m²: 1 651 - 1 880 €/m²
Nové apartmány "na klíč", 6 km od lyžařského střediska Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Byty v novém rezidenčním komplexu v Gagarinově čtvrti
Gagarin / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 66 751 - 157 122 €
Ceny za m²: 1 090 - 1 290 €/m²
Byty v novém rezidenčním domě vedle stanice metra Business Park Sofia
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 203 511 - 322 772 €
Ceny za m²: 1 977 - 2 048 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nový, třípokojový penthouse s velkou terasou, blízko Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 176.32 m²
Cena: 199 929 € /// 1 134 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickým výhledem na moře blízko pláže Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 142 m²
Cena: 239 500 € /// 1 687 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém bytovém komplexu s Akt 16 a výhledem na Vitoshu a okolí
Poligona / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 126.57 m²
Cena: 372 992 € /// 2 947 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový apartmán s prostornou terasou a výhledem na horu Vitoša
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 201.08 m²
Cena: 603 240 € /// 3 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový apartmán v čtvrti "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 87.94 m²
Cena: 151 050 € /// 1 718 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s výhledem na horu Vitoša v komplexu "Kosher"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 141.02 m²
Cena: 525 500 € /// 3 726 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový byt v ikonické budově na Bulharském bulváru.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 157 m²
Cena: 720 000 € /// 4 586 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán se systémem Smart Home a výhledem na horu Vitoša
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 120.67 m²
Cena: 325 809 € /// 2 700 €/m²
Apartmány v moderní budově v nově se rozvíjející oblasti v Burgasu
Slaveykov / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 110 154 - 216 150 €
Ceny za m²: 1 650 - 1 700 €/m²
Apartmány poblíž stanice metra "Slivnica" v okrese "Ljulin 8"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 155 000 - 222 000 €
Ceny za m²: 1 850 - 1 900 €/m²
Nově postavené byty vedle bulváru Nikola Mušanov a stanice metra
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 166 000 - 197 496 €
Ceny za m²: 1 950 - 2 250 €/m²
Byty u bulváru "Vladimir Vazov" a budoucí stanice metra
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 125 000 - 294 223 €
Ceny za m²: 1 950 - 2 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v moderním komplexu na druhé linii u moře v Ravdě
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 87.40 m²
Cena: 148 092 € /// 1 694 €/m²
Byty v inovativním komplexu u Lovního parku v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 175 000 - 962 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 354 - 3 205 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
The view - neuvěřitelný třípokojový byt s nezakrytým výhledem na moře v Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 180 000 € /// 1 385 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.