Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 15
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Apartmány v novém butikovém komplexu na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 84 900 - 149 000 €
Ceny za m²: 1 480 - 1 503 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dva vícegenerační bytové domy s různými typy bytů v čtvrti "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 850 000 €
Ceny za m²: 3 109 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nové byty v moderním rezidenčním domě ve městě Carevo
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 80 660 - 181 780 €
Ceny za m²: 1 280 - 1 942 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu s bazénem mezi Ravdou a Nessebrem
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 86 m²
Cena: 115 000 € /// 1 337 €/m²
lake IT - apartmány v exkluzivní nové budově u jezera Pančarevsko
/ Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 210 189 - 271 788 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 036 - 2 208 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu s bazénem v Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 148 m²
Cena: 130 000 € /// 878 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorné apartmány v budově s akt 16 v Lyulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 250 000 - 334 950 €
Ceny za m²: 2 161 - 2 941 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný mezonet v komplexu Aspen Valley, v blízkosti Pirin Golf & Country Club
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 124 m²
Cena: 79 900 € /// 644 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu na první linii u moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt v novém domě s akt 16 v Lyulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 101.26 m²
Cena: 250 000 € /// 2 469 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v budově s akt 16 v Lyulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 102 m²
Cena: 250 000 € /// 2 451 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní apartmán se dvěma ložnicemi a panoramatickou terasou v první řadě s výhledem na moře a les
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 296.85 m²
Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m²
Byty v novostavbě v čtvrti "Horizont"
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 79 257 - 229 955 €
Ceny za m²: 1 100 - 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře v novém uzavřeném komplexu u Balčiku
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 114.12 m²
Cena: 137 500 € /// 1 205 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní třípokojový apartmán s panoramatickou terasou na první linii s výhledem na moře a les
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 296.85 m²
Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m²
Apartmány ve dvou elegantních budovách 400 metrů od pláže na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 54 994 - 79 593 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 600 €/m²
Byty v efektním komplexu ze dvou moderních budov v kv. "Mladost"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 109 900 - 169 900 €
Ceny za m²: 1 534 - 1 687 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt se dvěma parkovacími místy a dvěma sklady na prodej v Teatralna Residence
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 155.42 m²
Cena: 762 306 € /// 4 905 €/m²
Nově postavená budova s jednopokojovými a třípokojovými byty vedle stanice metra „Mizia“
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 145 593 - 375 364 €
Ceny za m²: 2 100 - 2 462 €/m²
Butiková budova nové generace, mezi dvěma stanicemi metra v čtvrti "Izgrev"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 370 734 - 1 187 219 €
Ceny za m²: 5 640 - 6 840 €/m²
Apartmány v novostavbě oblíbeného komplexu v Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 90 900 - 195 195 €
Ceny za m²: 1 843 - 2 106 €/m²
Byty v budově 8 v fungujícím komplexu Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 63 995 - 196 850 €
Ceny za m²: 1 014 - 1 601 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v luxusním komplexu ve vilové zóně Kosharitsa
Kosharitsa / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 89 m²
Cena: 74 000 € /// 831 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novostavbě 5 minut od centra Panagyurishte
Panagyurishte / Pazardjik / Bulharsko mapa
Plocha: 120.44 m²
Cena: 150 430 € /// 1 249 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.