Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 17
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Omezený počet bytů v butikové novostavbě v obci Lozen
Lozen / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 230 317 - 265 144 €
Ceny za m²: 1 895 - 1 895 €/m²
Byty v novém inovativním komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 79 980 - 358 318 €
Ceny za m²: 1 560 - 1 730 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jediný na patře, třípokojový byt v novostavbě s aktem 16
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 126.14 m²
Cena: 567 630 € /// 4 500 €/m²
Byty v moderní budově 700 m od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 67 800 - 143 310 €
Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Apartmány v nově postaveném bytovém domě 700 m od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 88 920 - 160 110 €
Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Luxusní komplex vedle parku v čtvrti Krástova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 220 000 - 1 130 000 €
Ceny za m²: 2 986 - 3 754 €/m²
Luxusní apartmány s přímým přístupem do South Parku a Paradise Center
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Třetí etapa výstavby bytového komplexu uzavřeného typu v kv. Krastova vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 165 961 - 321 283 €
Ceny za m²: 2 095 - 2 255 €/m²
Druhá etapa výstavby uzavřeného rezidenčního komplexu v městské části Krástova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 183 417 - 593 291 €
Ceny za m²: 2 814 - 3 000 €/m²
Byty v inovativním komplexu ve čtvrti "Ostromila"
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Světý třípokojový byt s panoramatickou terasou v kv. "Družba 1"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 125.77 m²
Cena: 275 436 € /// 2 190 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán v butikovém SPA komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 91 m²
Cena: 129 000 € /// 1 418 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v inovativním a moderním komplexu v Sofii
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 118.61 m²
Cena: 379 500 € /// 3 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém luxusním komplexu 50 m od Grebné bázy
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 153.96 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán s výhledem na moře v elitním golfovém resortu u Kavarni
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 158.58 m²
Cena: 269 500 € /// 1 699 €/m²
Komfortní apartmány v Etap 2 nového komplexu v kv. "Trakiya"
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 84 282 - 202 423 €
Ceny za m²: 1 080 - 1 370 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém bytovém komplexu s parkovou plochou
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 131 m²
Cena: 289 489 € /// 2 210 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt u Umělecké gymnázium v centru Plovdivu
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 105 m²
Cena: 252 000 € /// 2 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový, třípokojový byt s výhledem na Vitoshu, u bulváru "Car Boris III"
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 116.18 m²
Cena: 279 994 € /// 2 410 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový apartmán s přímým přístupem do fitness a SPA v Gloria Palace Residence
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 121.18 m²
Cena: 363 540 € /// 3 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v luxusní budově v centru Plovdivu
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 118 m²
Cena: 283 200 € /// 2 400 €/m²
Limitovaný počet apartmánů v butikové budově v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 269 720 - 313 650 €
Ceny za m²: 2 300 - 2 300 €/m²
Byty v novém bytovém domě v Černomorec
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 83 000 - 145 000 €
Ceny za m²: 1 050 - 1 341 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s panoramatickým výhledem na moře v Balchiku
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 145.41 m²
Cena: 216 699 € /// 1 490 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.