Dvoupokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 14
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na pobřeží moře blízko Ravdy
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 97.19 m²
Cena: 92 500 € /// 952 €/m²
PRÁVA
Třípokojový byt s panoramatickou terasou s výhledem na Vitoshu
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 167.24 m²
Cena: 289 575 € /// 1 731 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Center / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 126.06 m²
Cena: 250 000 € /// 1 983 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní mořský penthouse s panoramatickým výhledem na záliv ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 255 m²
Cena: 335 900 € /// 1 317 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v novém moderním domě v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 132.55 m²
Cena: 350 171 € /// 2 642 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Panorama - třípokojový penthouse v uzavřeném komplexu s bazénem v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 134.71 m²
Cena: 150 000 € /// 1 114 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt v novém komplexu v kv. "Sarafovo"
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 316.33 m²
Cena: 360 000 € /// 1 138 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vintage - třípokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 114.14 m²
Cena: 99 000 € /// 867 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný byt s výhledem na moře v luxusním komplexu v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 264 m²
Cena: 343 000 € /// 1 299 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Mezonet se dvěma ložnicemi, v novém domě v kv. "Manastirski livadi"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 123.17 m²
Cena: 280 000 € /// 2 273 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Exkluzivní, moderní byt se dvěma ložnicemi v rezidenčním parku SoHome
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 110 m²
Cena: 599 000 € /// 5 445 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvou-pokojový, útulný apartmán v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 75 500 € /// 1 049 €/m²
Byty ve třech moderních nových budovách před Akt 15 u parku "Vǎrtopo"
Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 110 588 - 297 013 €
Ceny za m²: 2 250 - 2 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s přímým výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 121 m²
Cena: 290 000 € /// 2 397 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán v rekreačním uzavřeném komplexu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 118 m²
Cena: 220 000 € /// 1 864 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený třípokojový byt v elitním komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 89.77 m²
Cena: 126 000 € /// 1 404 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový apartmán v komplexu St. George Palace, město Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 114.50 m²
Cena: 148 000 € /// 1 293 €/m²
Prostorné apartmány s výhledem na horu v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 195 000 - 676 231 €
Ceny za m²: 2 700 - 3 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zhanna - třípokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 132 m²
Cena: 120 000 € /// 909 €/m²
AKT 14! Butiková budova pár metrů od náměstí "Stochna gara" s různými typy apartmánů
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 288 875 - 438 475 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 500 - 2 500 €/m² (bez DPH)
Apartmány v moderním komplexu 600 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 56 900 - 219 900 €
Ceny za m²: 1 302 - 1 518 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný třípokojový byt se 2 balkony s panoramatickým výhledem a garáží ve SportHotelu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 117.30 m²
Cena: 299 000 € /// 2 549 €/m²
Nově postavené apartmány 250 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 73 288 - 127 380 €
Ceny za m²: 1 375 - 1 375 €/m²
Apartmány v butikovém domě 400 m od pláže ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 87 500 - 159 900 €
Ceny za m²: 1 454 - 1 495 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.