Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 5
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Zařízené, prémiové apartmány v designérském ETRO Residences, Maslak
/ Turecko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 851 800 - 3 045 830 €
Ceny za m²: 8 404 - 11 480 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 57 m²
Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 51.67 m²
Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Moderní dvoupokojový byt v "Manastirski livadi", blízko Jižního parku
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m²
Apartmány v Bomonti by Rotana - luxusní budova v prestižní čtvrti Istanbulu
/ Turecko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 63.28 m²
Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 72.29 m²
Cena: 169 000 € /// 2 338 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s výjimečným výhledem v Budově roku 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém domě u pláže v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66.07 m²
Cena: 87 239 € /// 1 320 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém domě u pláže v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 73.83 m²
Cena: 97 495 € /// 1 321 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 84.18 m²
Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt s terasou, blízko pláže v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.41 m²
Cena: 81 763 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém domě u pláže v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70.43 m²
Cena: 84 516 € /// 1 200 €/m²
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 189 622 - 505 680 €
Ceny za m²: 2 350 - 3 322 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 81.60 m²
Cena: 285 600 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový apartmán, nacházející se blízko lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 84 000 € /// 1 167 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v 8. patře v „Teatralna Park Residence“
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 64.44 m²
Cena: 416 974 € /// 6 471 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.78 m²
Cena: 268 730 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s panoramatickým výhledem na moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 86 m²
Cena: 103 000 € /// 1 198 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 53.45 m²
Cena: 46 500 € /// 870 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný dvoupokojový apartmán v centru Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 45 m²
Cena: 95 000 € /// 2 111 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v budově "Prespa" v čtvrti "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 198 000 € /// 2 640 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 68 m²
Cena: 48 500 € /// 713 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v 10. patře v „Teatralna Park Residence“
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 62.41 m²
Cena: 323 536 € /// 5 184 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.