Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 4
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní dvoupokojový apartmán v moderním uzavřeném komplexu v kv. "Troševo"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 79 m²
Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 51.87 m²
Cena: 45 000 € /// 868 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvou pokojový byt s velkou panoramatickou terasou s výhledem na Vitosha
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 78 m²
Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v dokonale udržovaném komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83 m²
Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butikový dvoupokojový apartmán 80 metrů od Kakaо Beach, Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 103.64 m²
Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní dvoupokojový byt v prestižním uzavřeném komplexu v kv. "Kършияка"
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 166 000 € /// 2 478 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 80.37 m²
Cena: 56 000 € /// 697 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 85 m²
Cena: 102 500 € /// 1 206 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v moderním komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 84.78 m²
Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v komplexu s bazénem u Action Aquapark Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s výhodnou polohou 600 m od pláže v Slunečném pobřeží
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v moderním komplexu v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 79.60 m²
Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Butikový dvoupokojový apartmán s designovým interiérem v KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 111 m²
Cena: 260 000 € /// 2 342 €/m²
Prostorné apartmány v JW Marriott Tarabya - prémiová budova s vybavením v Istanbulu
/ Turecko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 723 320 - 3 412 760 €
Ceny za m²: 7 361 - 10 476 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán na první linii u moře v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 93.98 m²
Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v novém energeticky úsporném domě třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 77.78 m²
Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém butikovém komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 54.63 m²
Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v budově bez poplatku za údržbu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt na první linii u moře v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 88.28 m²
Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.31 m²
Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m²
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 172 072 - 719 504 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 630 - 2 930 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt s parkovacím místem v moderním komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 76.05 m²
Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m²
Apartmány v Raw District - luxusní rezidence s vybavením blízko Jebel Ali
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 152 049 - 458 960 €
Ceny za m²: 3 528 - 4 305 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.