Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 6
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu s mnoha vybavením v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 55 m²
Cena: 103 500 € /// 1 882 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v luxusním, celoročním komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 48 m²
Cena: 99 000 € /// 2 063 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt v komplexu Aspen Valley
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 56 500 € /// 785 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra v elegantním komplexu s bazénem a wellness zónou
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 51.35 m²
Cena: 79 593 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v komplexu s bazénem v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 90 000 € /// 1 268 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Banishora / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 209 990 € /// 2 958 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 365 000 - 2 610 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 900 - 7 655 €/m² (bez DPH)
Apartmány v moderní budově na vynikající lokalitě na Al Reem Island, Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emirát Abú Zabí / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 415 853 - 2 516 198 €
Ceny za m²: 4 665 - 5 626 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém komplexu u Carského zálivu u Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71.91 m²
Cena: 133 034 € /// 1 850 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 71.60 m²
Cena: 141 500 € /// 1 976 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt v moderním komplexu ve "Studentski grad"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 61 m²
Cena: 320 000 € /// 5 246 €/m²
Novostavba v čtvrti Ovcha Kupel u ul. Boryana
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 141 330 - 314 789 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 145 - 2 300 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Designerský dvoupokojový byt v novém moderním domě v srdci Varna
Center / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 112.87 m²
Cena: 289 900 € /// 2 568 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou v moderním komplexu u bulváru "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 240 000 € /// 2 424 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu v srdci k.k. Sv. Sv. Konstantin i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 77 m²
Cena: 225 000 € /// 2 922 €/m²
Komfortní apartmány v Yas Park Place, Abu Dhabi
Yas Island / Abu Dhabi / Emirát Abú Zabí / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Kompaktní dvoupokojový byt v novém domě s Akt 16 v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 46.05 m²
Cena: 225 000 € /// 4 886 €/m²
Byty v River Cove Residences, součást rozsáhlého projektu Sobha City v Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emirát Abú Zabí / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 304 567 - 562 278 €
Ceny za m²: 4 976 - 5 746 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prémiový dvoupokojový apartmán v elitním komplexu na pláži Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 118.44 m²
Cena: 319 999 € /// 2 702 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový apartmán s přímým výhledem na sjezdovky v luxusním Regnum Hotelu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 61.03 m²
Cena: 95 700 € /// 1 568 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní, panoramatický dvoupokojový byt s parkovacím místem v "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 78.11 m²
Cena: 240 000 € /// 3 073 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s balkonem pár metrů od lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 90.20 m²
Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu v kv. "Bриз"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 58 m²
Cena: 219 000 € /// 3 776 €/m²
Butikové apartmány v luxusní nové budově v "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 174 575 - 371 115 €
Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.