Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 29
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wybudowany apartament z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie obok Bazy Wioślarskiej
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 65.21 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w elitarnym kompleksie nadmorskim w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 114 m2
Cena: 150 000 € /// 1 316 €/m2
Komfortowe apartamenty w luksusowym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 127 270 - 570 000 €
Ceny za m²: 1 690 - 2 200 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z własnym ogrodem i dogodną lokalizacją w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 93.84 m2
Cena: 104 000 € /// 1 108 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament w dogodnej lokalizacji w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 74.81 m2
Cena: 87 000 € /// 1 163 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 78.89 m2
Cena: 86 000 € /// 1 090 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w prestiżowym kompleksie z udogodnieniami w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 70 m2
Cena: 145 000 € /// 2 071 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w OKINAWA Boutique Residence, obok szosy Simeonovsko
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 77.40 m2
Cena: 207 000 € /// 2 674 €/m2
Komfortowe apartamenty w Stax Towers – dwóch eleganckich wieżowcach w sercu JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 183 908 - 969 762 €
Ceny za m²: 3 234 - 4 905 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Elegancki dom rodzinny w Delta Hill z panoramicznym widokiem i zagospodarowanym ogrodem
Kladnitsa / Pernik / Bułgaria mapa
Obszar: 186.34 m2
Cena: 930 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie wykończone „pod klucz” w Paradise Place
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 115 m2
Cena: 570 000 € /// 4 957 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe z garażem na zamkniętym osiedlu „SoHome Residential Park”
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 124 m2
Cena: 398 000 € /// 3 210 €/m2
Apartamenty w Elar1s Rise – nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji w dzielnicy JVT w Dubaju
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 295 669 - 432 668 €
Ceny za m²: 3 728 - 5 071 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Świętym Konstantynie i Helenie
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 87.83 m2
Cena: 280 000 € /// 3 188 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny dom z czterema sypialniami, podwójnym garażem i dziedzińcem w nowej inwestycji
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 460.76 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Designerski apartament z dwiema sypialniami, podwórkiem i miejscem parkingowym w cenie
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 171.49 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy kompleks mieszkalny z dużym dziedzińcem obok parków i udogodnień
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 163 284 - 310 899 €
Ceny za m²: 1 950 - 2 450 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Słoneczne mieszkanie na osiedlu zamkniętym obok ośrodka Św. Św. Konstantyn i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 63.19 m2
Cena: 190 000 € /// 3 007 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Ekskluzywny apartament wielopokojowy tuż przy hotelu Hemus i stacji metra European Union
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 275 m2
Cena: 1 100 000 € /// 4 000 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament wielopokojowy z własną strefą SPA i widokiem na morze w Złotych Piaskach
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 384 m2
Cena: 850 000 € /// 2 214 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w kompleksie 800 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 51 m2
Cena: 72 000 € /// 1 412 €/m2
Eleganckie, przestronne apartamenty w FashionTV Acacia, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 458 486 - 3 803 269 €
Ceny za m²: 5 166 - 8 336 €/m2
PRAWA
Apartament jednopokojowy nr 19 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 74.99 m2
Cena: 169 633 € /// 2 262 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie nr 16 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 101.39 m2
Cena: 221 467 € /// 2 184 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.