Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 27
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
THE WELL - zdravé bydlení jen pár metrů od pobřeží Bay Harbor Islands
Bay Harbor Islands / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 1 191 660 - 3 312 555 €
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový apartmán v komplexu Gloria Palace Residence
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 89.04 m²
Cena: 267 120 € /// 3 000 €/m²
Faena Residences Miami - dvě luxusní věže propojené patrem s prémiovým vybavením
Downtown / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 1 118 525 - 5 850 747 €
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu s vybavením v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 92.44 m²
Cena: 112 000 € /// 1 212 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán s jednou ložnicí v uzavřeném komplexu s vybavením v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 73.50 m²
Cena: 84 000 € /// 1 143 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán s jednou ložnicí blízko pláže Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 74.05 m²
Cena: 88 000 € /// 1 188 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu blízko pláže Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 82.78 m²
Cena: 94 000 € /// 1 136 €/m²
Byty v novém bytovém domě v Černomorec
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 83 000 - 145 000 €
Ceny za m²: 1 050 - 1 341 €/m²
Okan Tower - nový multifunkční komplex ve spolupráci s hotelem Hilton v Miami
Downtown / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 946 444 - 3 127 569 €
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v komplexu s parkem blízko Smolyan a Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 87.57 m²
Cena: 105 000 € /// 1 199 €/m²
Luxusní byty v polyfunkčním domě na bulváru G. M. Dimitrova.
Dianabad / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na kopce Stará planina, blízko LIDL
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 66 000 € /// 985 €/m²
Byty v novém butikovém komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Nová bytová budova s různými typy apartmánů v kv. "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 178 794 - 185 117 €
Ceny za m²: 1 800 - 1 900 €/m²
Cipriani Residences Miami - apartmány v komplexu s legendární pohostinností
Brickell / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 1 588 220 - 3 785 692 €
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře 150 m od pláže ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 63 m²
Cena: 115 000 € /// 1 825 €/m²
Mercedes-Benz Places - apartmány v prémiovém komplexu v Miami, USA
Brickell / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 624 223 - 3 240 131 €
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený mezonet s jednou ložnicí v blízkosti pláže Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 99.65 m²
Cena: 180 865 € /// 1 815 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový mezonet v komplexu s vybavením nedaleko pláže Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 100.12 m²
Cena: 181 718 € /// 1 815 €/m²
EDGE HOUSE - designové apartmány v centru Miami
Wynwood / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 445 388 - 1 420 635 €
Byty v novém komplexu malých budov v kv. "Ostromila"
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 134 665 - 135 600 €
Ceny za m²: 1 200 - 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře a bazén, na první linii v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56.55 m²
Cena: 134 000 € /// 2 370 €/m²
Rezidence v Safa Gate, poblíž Sheikh Zayed Road a Jumeirah Beach
Safa Park / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 467 862 - 6 058 315 €
Ceny za m²: 5 649 - 12 855 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v atraktivním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 54 931 - 155 121 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 250 - 1 450 €/m² (bez DPH)
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.