Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 28
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym luksusowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 95.32 m2
Cena: 123 916 € /// 1 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe dwupokojowe mieszkanie w butikowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 84.04 m2
Cena: 100 848 € /// 1 200 €/m2
Apartamenty w innowacyjnym kompleksie w apt. „Ostromila” na mieście Płowdiw
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 100 848 - 136 528 €
Ceny za m²: 1 200 - 1 400 €/m2
Apartamenty w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 90 000 - 135 000 €
Ceny za m²: 1 607 - 1 761 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Panoramiczny apartament z jedną sypialnią, nowy budynek w dzielnicy „Vl. Varnenchik”
Vladislav Varnenchik / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 67 m2
Cena: 107 000 € /// 1 597 €/m2
PRAWA
Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 74.98 m2
Cena: 185 000 € /// 2 467 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze w dzielnicy „Briz” w Warnie
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 69 m2
Cena: 255 000 € /// 3 696 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w RUHouse 2, przy ul. „Cherni Vrah” Blvd.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 79.59 m2
Cena: 320 000 € /// 4 021 €/m2
Luksusowo umeblowane dwupiętrowe domy w strzeżonym kompleksie w pobliżu Słonecznego Brzegu
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 335 000 €
Ceny za m²: 1 728 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku z Aktem 16 obok South Park
Gotse Delchev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 134 m2
Cena: 402 000 € /// 3 000 €/m2
Apartamenty w nowoczesnym kompleksie obok przyszłego parku publicznego i stacji metra
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 126 773 - 307 807 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 062 - 2 320 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w nowym budynku w dzielnicy Misarya w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 98 000 - 171 000 €
Ceny za m²: 1 599 - 2 254 €/m2
Апартаменти в нов иноватен комекс в кв. „Ос
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 86 477 - 163 085 €
Ceny za m²: 1 126 - 1 326 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Asparuchowo”
Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 72.20 m2
Cena: 129 000 € /// 1 787 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w dzielnicy „Asparuchowo”
Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 74.47 m2
Cena: 129 000 € /// 1 732 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Ekskluzywny dom z własnym basenem mineralnym w pobliżu Banska
Banya / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 192 m2
Cena: 499 900 € ///
PRAWA
Apartamenty w nowym budynku mieszkalnym w Lyulin - Centrum
Lyulin - tsentar / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 149 217 - 305 239 €
Ceny za m²: 1 450 - 1 650 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy apartament z jedną sypialnią w RUHouse 2, przy Cherni Vrah Blvd.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 80.22 m2
Cena: 330 000 € /// 4 114 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 141.31 m2
Cena: 468 000 € /// 3 312 €/m2
Domy w zamkniętym kompleksie 170 metrów od plaży w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 340 000 - 450 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 058 - 2 358 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy kompleks apartamentów z widokiem na morze niedaleko Warny
Alen Mak / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 86 000 - 395 000 €
Ceny za m²: 1 300 - 1 450 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami na sprzedaż w ośrodku narciarskim Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 145.68 m2
Cena: 160 000 € /// 1 098 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w nowym luksusowym budynku obok Bazy Wioślarskiej
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 101.62 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.