Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 28
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere „la cheie” într-o clădire nouă în Obzor
Obzor / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81.10 m²
Preţ: 120 000 € /// 1 480 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere într-o clădire nouă în cartierul "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 170.10 m²
Preţ: 391 230 € /// 2 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și două expuneri într-un bloc de locuințe în cartierul "Mladost 4"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 149.01 m²
Preţ: 270 702 € /// 1 817 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex rezidențial nou lângă "Business Park Sofia"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 121.78 m²
Preţ: 289 799 € /// 2 380 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu un dormitor într-o clădire inovatoare de pe Bulevardul Bulgaria.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 101 m²
Preţ: 500 000 € /// 4 950 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu două camere într-un complex închis de înaltă clasă pe bd. „Bulgaria”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 96 m²
Preţ: 440 000 € /// 4 583 €/m²
Apartamente în Azoria Living - primul resort de paddle și wellness din Uluwatu, insula Bali
Uluwatu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 133 363 €
Prețuri pe m²: 3 334 €/m²
Apartamente și penthouse-uri de lux pe prima linie în Villa Miami, Design District
Design District / Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 4 947 323 - 10 496 929 €
VÂNZARE
PROIECT
Studio compact cu vedere la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 40 m²
Preţ: 115 000 € /// 2 875 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio compact într-un complex deschis tot anul în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 40 m²
Preţ: 115 000 € /// 2 875 €/m²
Apartamente într-un complex modern nou, în cartierul "Belomorskiy"
Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 84 638 - 148 550 €
Prețuri pe m²: 1 250 - 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 105 000 € /// 2 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil în complexul de elită Aspen Golf Resort, în apropiere de Pirin Golf
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 47 m²
Preţ: 53 000 € /// 1 128 €/m²
Case mobilate cu două etaje în complex închis aproape de Slănčev brâg
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 185 000 - 190 000 €
Prețuri pe m²: 1 682 - 1 727 €/m²
Apartamente într-un complex nou lângă Grebna baza în Plovdiv
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 95 551 - 193 414 €
Prețuri pe m²: 1 250 - 1 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse cu trei dormitoare într-o clădire nouă de tip boutique lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 97.52 m²
Preţ: 136 528 € /// 1 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-o clădire nouă de lux lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 95.32 m²
Preţ: 123 916 € /// 1 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu un dormitor într-o clădire tip boutique lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 84.04 m²
Preţ: 100 848 € /// 1 200 €/m²
Apartamente într-un complex inovator în cartierul "Ostromila" din orașul Plovdiv
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente într-o clădire boutique nouă lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 100 848 - 136 528 €
Prețuri pe m²: 1 200 - 1 400 €/m²
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 90 000 - 135 000 €
Prețuri pe m²: 1 607 - 1 761 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu două camere, construcție nouă în cartierul "Vl. Varnenchik"
Vladislav Varnenchik / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 107 000 € /// 1 597 €/m²
DREPTURI
Apartament cu două camere cu loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Малинова долина II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 74.98 m²
Preţ: 185 000 € /// 2 467 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două camere și vedere la mare în cartierul "Briz", Varna
Briz / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 69 m²
Preţ: 255 000 € /// 3 696 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.