Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 25
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra s balkonem, typ anglická zahrada v Bansku na pár metrů od lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 67.56 m²
Cena: 104 718 € /// 1 550 €/m²
Prémiové apartmány v Ritz-Carlton Residences
Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 3 656 717 - 9 034 242 €
PRODEJ
PROJEKT
Světý dvoupokojový apartmán s výhledem na Pirin, umístěný v lázeňském komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 55 m²
Cena: 66 000 € /// 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Art - designový dvoupokojový byt v kv. "Bриз"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 80 m²
Cena: 249 000 € /// 3 113 €/m²
Dvoupokojové a třípokojové apartmány na okraji Kavaly, Řecko
Perigiali / Kavala / Řecko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 122 500 - 214 000 €
Ceny za m²: 2 197 - 2 284 €/m²
Byty na prodej v Golf Grove v Dubai Production City
Dubai Production City / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Ceny nemovitostí: 233 814 - 311 127 €
Ceny za m²: 2 855 - 3 291 €/m²
Nově postavené byty v okrese "Meden Rudnik" - zóna D
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 55 970 - 99 219 €
Ceny za m²: 1 030 - 1 030 €/m²
Novostavba s dvorem v městské části Krástova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 313 500 - 433 950 €
Ceny za m²: 2 170 - 2 394 €/m²
Různé typy apartmánů v Casa Bella Miami - luxus s italským nádechem
Downtown / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 881 914 - 3 963 881 €
Nově postavené byty v moderní budově v okrese "Meden Rudnik" - zóna B
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 63 000 - 105 000 €
Ceny za m²: 1 096 - 1 150 €/m²
Butiková budova jen pár metrů od obchodního centra Paradise Mall s různými typy bytů
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 280 000 - 450 000 €
Ceny za m²: 3 716 - 3 912 €/m²
Butiková budova s výběrem bytů vedle Bulharského bulváru a vybavením
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 186 524 - 510 562 €
Ceny za m²: 2 593 - 2 600 €/m²
Různé typy apartmánů v Aquamont, Umm Al Quwain
Umm Al Quwain / Emirát Umm al-Kuvajn / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 260 552 - 1 173 731 €
Ceny za m²: 5 044 - 5 712 €/m²
Apartmány v moderní budově v nově rozvíjející se čtvrti v Burgasu
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 77 840 - 185 490 €
Ceny za m²: 1 600 - 1 800 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán ve vynikajícím hotelu na první linii ve městě Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 94.89 m²
Cena: 140 000 € /// 1 475 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderně zařízený apartmán v butikovém komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 102.11 m²
Cena: 165 000 € /// 1 616 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v moderním komplexu 5 minut od centra Panagyurishte
Panagyurishte / Pazardjik / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 105 740 - 341 972 €
Ceny za m²: 1 249 - 1 399 €/m²
Byty v novém inovativním komplexu v kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 79 980 - 358 318 €
Ceny za m²: 1 560 - 1 730 €/m²
Byty v moderní budově 700 m od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 67 800 - 143 310 €
Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Luxusní apartmány v Iconic Residences navržené Pininfarinou
Dubai Internet City / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 695 023 - 1 387 874 €
Ceny za m²: 8 309 - 10 547 €/m²
Apartmány v nově postaveném bytovém domě 700 m od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 88 920 - 160 110 €
Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Byty na prodej v DoubleTree Residences
Al Satwa / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 464 461 - 725 564 €
Ceny za m²: 5 893 - 6 558 €/m²
Byty na prodej v Arthouse Residence, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 371 572 - 913 890 €
Ceny za m²: 5 170 - 6 557 €/m²
Luxusní komplex vedle parku v čtvrti Krástova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 220 000 - 1 130 000 €
Ceny za m²: 2 986 - 3 754 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!