Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 21
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Byty na prodej v Solena The Orchard Place, JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 223 204 - 409 598 €
Ceny za m²: 3 172 - 3 399 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v bytovém domě u NSA
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 66.07 m²
Cena: 178 400 € /// 2 700 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný byt s výhledem na moře v luxusním komplexu v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 264 m²
Cena: 343 000 € /// 1 299 €/m²
Byty na prodej v Binghatti Hill Views, Dubai Science Park
Dubai Science Park / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 199 843 - 300 704 €
Ceny za m²: 3 831 - 5 054 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový, jednopokojový apartmán, poblíž pláže Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 146.17 m²
Cena: 215 706 € /// 1 476 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový, jednopokojový apartmán, poblíž pláže Cacao Beach
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 77.82 m²
Cena: 89 969 € /// 1 156 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový, jednopokojový apartmán, poblíž pláže Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 82.86 m²
Cena: 88 969 € /// 1 074 €/m²
Různé typy bytů v Moonsa 2, International City 2
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 174 013 - 603 037 €
Ceny za m²: 3 530 - 4 287 €/m²
Byty na prodej v Binghatti Skyhall, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 283 013 - 540 490 €
Ceny za m²: 5 511 - 7 979 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt, blízko Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 53 m²
Cena: 79 895 € /// 1 507 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový, dvoupokojový apartmán, blízko Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60.58 m²
Cena: 119 650 € /// 1 975 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra blízko Kakaо Beach, Sluneční pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 55 m²
Cena: 75 500 € /// 1 373 €/m²
PRÁVA
Apartmány a vily na nábřeží v Jacob & Co. Beachfront Living by Ohana
Abu Dhabi / Emirát Abú Zabí / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 398 281 - 21 085 439 €
Ceny za m²: 5 857 - 14 €/m²
PRÁVA
Elegantní apartmány jen pár minut od moře v srdci Limassolu
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Ceny nemovitostí: 293 000 - 566 000 €
Ceny za m²: 3 861 - 5 323 €/m²
Různé typy apartmánů v Maya 3, Dubailand
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Pojistné
Ceny nemovitostí: 393 303 - 703 989 €
Ceny za m²: 3 278 - 3 278 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem, blízko lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.52 m²
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt bez balkonu, blízko ke ski vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.52 m²
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvou-pokojový, útulný apartmán v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 75 500 € /// 1 049 €/m²
Různé typy apartmánů v Ajman Creek Towers
/ SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 186 090 - 739 278 €
Ceny za m²: 1 861 - 2 232 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu na první linii u moře v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71.55 m²
Cena: 110 000 € /// 1 537 €/m²
Byty ve třech moderních nových budovách před Akt 15 u parku "Vǎrtopo"
Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 110 588 - 297 013 €
Ceny za m²: 2 250 - 2 250 €/m²
Luxusní apartmány na pláži v Lusailu v Kataru
Lusail / Katar mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 597 299 - 1 901 917 €
Ceny za m²: 5 019 - 7 192 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Mezonet s jednou ložnicí a výhledem na Vitosha v čtvrti "Manastirski livadi"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 124 m²
Cena: 280 000 € /// 2 258 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s přímým výhledem na moře v uzavřeném komplexu ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 78 m²
Cena: 275 000 € /// 3 526 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.